19.8 °C, 1.5 m/s, 82 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sākumlapa Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvsSportsSporta servisa centra 2008. gada kausa izcīņa basketbolā vīriešiem
Sporta servisa centra 2008. gada kausa izcīņa basketbolā vīriešiem
23/10/2008

A grupas komandas

Bērnu jaunatnes sporta skola – 93 («BJSS
– 93»)

«Doks»

«Ķepas»

«Santehnikas sistēma»

«Aile»

«Andrea»

B grupas
komandas

«BJSS – 91/92»

«Brāļi Ilmāri»

«Ozols»

«Valauto»

«Klondaika»

«Ultra»

Spēļu
kalendārs

24. oktobrī pulksten 19.30 – «BJSS-93» –
«Andrea»

Pulksten 20.30 – «Doks» –
«Aile»

27. oktobrī pulksten 19.30 –
«BJSS-91/92» – «Ultra»

Pulksten 20.30 – «Brāļi Ilmāri» –
«Klondaika».

29. oktobrī pulksten 19.30 – «Ķepas» –
«Santehnikas sistēma»

Pulksten 20.30 – «Ozols» –
«Valauto».

1. novembrī pulksten 9.30 – «Andrea» –
«Santehnikas sistēma»

Pulksten 10.30 – «Doks» –
«Ķepas»

Pulksten 11.30 – «Brāļi Ilmāri» –
«Ozols»

Pulksten 12.30 – «Valauto» –
«Ultra».

5. novembrī pulksten 19.30 – «Aile» –
«BJSS-93»

Pulksten 20.30 – «Klondaika» –
«BJSS-91/92».

22. novembrī pulksten 16 – «Ultra» –
«Brāļi Ilmāri»,

Pulksten 17 – «Aile» –
«Ķepas»,

Pulksten 18 – «Klondaika» –
«Ozols»,

Pulksten 19 – «Andrea» –
«Doks».

28. novembrī pulksten 19.30 – «BJSS-93»
– «Santehnikas sistēma»,

Pulksten 20.30 – «BJSS-91/92» –
«Valauto».

3. decembrī pulksten 19.30 – «Ķepas» –
«BJSS-93»,

Pulksten 20.30 – «Santehnikas sistēma» –
«Doks».

5. decembrī pulksten 19.30 – «Ozols» –
«BJSS-91/92»,

Pulksten 20.30 – «Valauto» – «Brāļi
Ilmāri».

7. decembrī pulksten 11 – «Klondaika» –
«Ultra»,

Pulksten 12 – «Santehnikas sistēma» –
«Aile»,

Pulksten 13 – «Ķepas» –
«Andrea».

12. decembrī pulksten 18 –
«BJSS-93» – «Doks»,

Pulksten 19.30 – «Valauto» –
«Klondaika»,

Pulksten 20.30 – «Aile» –
«Andrea».

13. decembrī pulksten 15 – «BJSS-91/92»
– «Brāļi Ilmāri»,

Pulksten 16 – «Ozols» –
«Ultra».

14. decembrī pulksten 11 – A grupas 3. vieta – B grupas
6. vieta,

Pulksten 12 – A grupas 4. vieta – B
grupas 5. vieta,

Pulksten 13 – B grupas 3. vieta – A grupas 6.
vieta,

Pulksten 14 – B grupas 4. vieta – A
grupas 5. vieta.

15. decembrī pulksten 19.30 – B
grupas 2. vieta – 31. spēles uzvarētājs,

Pulksten 20.30 – B grupas 1. vieta
– 32. spēles uzvarētājs.

16. decembrī pulksten 19.30 – A grupas
1. vieta – 34. spēles uzvarētājs,

Pulksten 20.30 – A grupas 2. vieta – 33.
spēles uzvarētājs.

20. decembrī pulksten 9.30 – 37. spēles
uzvarētājs – 35. spēles uzvarētājs,

Pulksten 10.30 – 36. spēles uzvarētājs –
38. spēles uzvarētājs.

21. decembrī pulksten 12 – Fināls. 39.
spēles uzvarētājs – 40. spēles uzvarētājs.

Spēles laiks 4 x 8 minūtes

Fināla spēles laiks 4 x 10
minūtes