27.1 °C, 2.9 m/s, 48.3 %

Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Rotaļa” aicina darbā kasieri

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesJelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Rotaļa” aicina darbā kasieri

(amata kods 431102)

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Rotaļa” aicina darbā kasieri uz nenoteiktu laiku, nepilnu slodzi (20h) nedēļā.

Darba pienākumi:

  • Strādāt ar kases aparātu;
  • Strādāt ar kopēšanas tehniku;
  • Veikt grāmatvedības – kases grāmatas, atskaišu apstrādi;
  • Koordinēt apmeklētāju pieņemšanas laikus un rindu.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā izglītība;
  • valodas zināšanas, ne zemāk, kā vidējā līmeņa 1.pakāpe (B1)

Mēs piedāvājam:

  • Darba alga – 350 euro;
  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku.

Pieteikuma dokumenti:

Dzīves un profesionālās darba pieredzes apraksts (CV).

CV pieteikumu sūtīt  uz e-pastu : rotala@izglitiba.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām : 63083102