16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

PII “Rotaļa” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgus

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesPII “Rotaļa” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgus

(amata kods 531201)

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde „Rotaļa” aicina darbā pirmsskolas skolotāja palīgu uz nenoteiktu laiku,  pilnu slodzi (40h) nedēļā.

Darba pienākumi:

  • rūpēties par grupas telpu, inventāra tīrību un kārtību, ievērot sanitāri higiēniskās prasības;
  • organizēt bērnu ēdināšanu grupā,
  • attīstīt bērna pašapkalpošanās iemaņas;
  • sadarboties ar skolotāju pedagoģiskā procesa organizēšanā un nodrošināšanā.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā izglītība;
  • valodas zināšanas, ne zemāk, kā vidējā līmeņa 1.pakāpe (B1)

Mēs piedāvājam:

  • Darba alga – 700 euro;
  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Pieteikuma dokumenti:

Dzīves un profesionālās darba pieredzes apraksts (CV).

CV pieteikumu sūtīt  uz e-pastu : rotala@izglitiba.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām : 63083102