10.8 °C, 1.5 m/s, 88.5 %

PII “Vārpiņa” aicina darbā pirmsskolas izglītības sporta skolotāju

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesPII “Vārpiņa” aicina darbā pirmsskolas izglītības sporta skolotāju

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” aicina darbā pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (amata kods 2342 03) uz 0,525 likmi (21 stunda) nedēļā.

Pienākumi pretendentiem:

  • plānot un īstenot kvalitatīvu valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijās noteiktu izglītojamā vecumam atbilstošu, jēgpilnu izglītības procesu;
  • nodrošināt bērncentrētu, iekļaujošu pieeju atbilstoši izglītojamo vajadzībām un individuālās attīstības īpatnībām;
  • uzturēt drošu, veselību un attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savus darba pienākumus un uzņemties atbildību;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informācijas tehnoloģijām.

Piedāvājam:

  • darba algu 1526,00 euro par likmi (40 stundas nedēļā);
  • atsaucīgu kolektīvu;
  • veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Pieteikuma dokumenti:

  • dzīves un profesionālās darba pieredzes apraksts (CV);
  • izglītību apliecinošo dokumentu kopijas.

CV sūtīt uz iestādes e-pastu: varpina@izglitiba.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām: 63027880, 63021751

Iesniedzot pieteikumu uz vakanto amatu, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no pieteikuma iesniegšanas brīža. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personas datu apstrādi skatāma pašvaldības mājaslapas sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem).