19 °C, 3.5 m/s, 72.6 %

Kontakti

Kontakti

 

Jelgavas pašvaldības policijas kontakttālruņi

 

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Tālruņa numurs
Dežūrdaļa Operatīvās vadības nodaļa ovn@policija.jelgava.lv 8550
Dežuranti Medicīniskā atskurbtuve 63048956
Viktors Vanags Priekšnieks Viktors.Vanags@policija.jelgava.lv 63025615
Andris Lakstīgala Priekšnieka vietnieks Andris.Lakstigala@policija.jelgava.lv 63048958
Dzintars Skuja Priekšnieka vietnieks Dzintars.Skuja@policija.jelgava.lv 63048943
Sandra Matulēna
Juriste Sandra.Matulena@policija.jelgava.lv 63048952
Paula Liepa Sabiedrisko attiecību speciāliste Paula.Liepa@policija.jelgava.lv 63048957
Daina Lisovska Sekretariāta vecākā lietvede Daina.Lisovska@policija.jelgava.lv 63048942
Daila Skudra Personāla vadītāja Daila.Skudra@policija.jelgava.lv 63022251
Santa Krauze-Šimkevica Administratīvā procesa un iesniegumu izskatīšanas grupas vecākā inspektore Santa.Krauze@policija.jelgava.lv 63048941
Vera Velve Nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijas grupas vecākā inspektore Vera.Velve@policija.jelgava.lv 63048935
Inga Stepane Satiksmes uzraudzības nodaļas priekšniece Inga.Stepane@policija.jelgava.lv 63048945
Māris Velve Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Maris.Velve@policija.jelgava.lv 63048950
Ivo Millers Sabiedriskās kārtības nodaļas priekšnieks Ivo.Millers@policija.jelgava.lv 63048937
Alvis Ločmelis Medicīniskās atskurbtuves nodaļas priekšnieks Alvis.Locmelis@policija.jelgava.lv 63048948
Valdis Skadiņš Operatīvās vadības nodaļas priekšnieks Valdis.Skadins@policija.jelgava.lv 63048951
Gundars Nordmanis Iekšējās drošības vecākais inspektors gundars.nordmanis@policija.jelgava.lv 63048955
Mairita Strautniece Finanšu vadības grupas galvenā grāmatvede Mairita.Strautniece@policija.jelgava.lv 63022276
Toms Siemaškēvičs Datorsistēmu un datortīkla administrators Toms.Siemaskevics@policija.jelgava.lv 63048940
Sergejs Sīlis Datorsistēmu un datortīkla administrators Sergejs.Silis@policija.jelgava.lv 63048940

Uzticības tālrunis:  63011100

Dežūrdaļas E-pasts:  ovn@policija.jelgava.lv

Sekretariāta E-pasts:  policija@policija.jelgava.lv

E-pasts CV nosūtīšanai:  personals@policija.jelgava.lv

E-adrese: _DEFAULT@90000031705