16.2 °C, 1.6 m/s, 81.9 %

Projekti, konkursi

Projekti, konkursi

Jelgavas reģionālā tūrisma centrs noslēdz līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu

Jelgavas reģionālā tūrisma centrs noslēdz līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” 2018.gada 4.oktobrī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2018/178 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESSKF_RGB.png

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” noslēdz līgumu ar Valsts kultūrkapitāla fondu par projekta finansēšanu

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” 2017.gada 15.jūnijā ir noslēdzis līgumu Nr. 2017-2-TRK016 ar Latvijas kultūrkapitāla fondu par projekta finansēšanu. Finansējuma mērķis – projekta “Semināru cikls par latviešu tradicionālo tautas tērpu” realizācija.

kkf-logo.jpg

 

Jelgavas reģionālā tūrisma centrs noslēdz līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” 2016.gada 22.jūnijā ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-TL-2016/17 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

index.jfif