Par iestādi

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" izveidots 2010.gadā un popularizē plašo tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā, kā arī apsaimnieko kultūrvēsturisku objektu pilsētas sirdī - Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni.

DJI_0492.jpg

 

Jelgavas tūrisma informācijas centrs atrodas Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā un tajā ikviens interesents var iegūt sev nepieciešamo informāciju par tūrisma iespējām Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā.

 

JTIC.jpg

 

Jelgavas tūrisma informācijas centra piedāvājums:

  • aktuālās tūrisma informācijas sniegšana vietējiem un ārvalstu tūristiem gan klātienē, gan elektroniski un telefoniski par tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā latviešu, krievu un angļu valodās;
  • tūrisma maršrutu izstrāde pa Jelgavu un apkārtni pēc pieprasījuma;
  • gidu pakalpojumi (ekskursijas tornī, pilsētā un apkārtē, iepriekš vienojoties);
  • informatīvie materiāli (bez maksas) – brošūras, bukleti, kartes un ceļveži par Jelgavu un apkārtni, Zemgali, Latviju latviešu valodā un svešvalodās;
  • Jelgavas pilsētas prezentācijas suvenīru ar pilsētas simboliku tirdzniecība;
  • ar maksas pakalpojumiem var iepazīties ŠEIT.

 

Vairāk informācijas par aktuālo tūrismā Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā atradīsiet mājas lapā www.visit.jelgava.lv.

 

JPPI "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" veiktie pasākumi saistībā ar COVID-19 ārkārtas situāciju pieejami šeit.