23.2 °C, 4.2 m/s, 52.4 %

Jauniešu iniciatīvu centrs “Pietura”

Sākumlapa PilsētaSabiedrībaJauniešiemJauniešu centriJauniešu iniciatīvu centrs “Pietura”
Jauniešu iniciatīvu centrs “Pietura”

Adreses: Skolotāju iela 8, Jelgava

Jauniešu iniciatīvu centrs nosaukumu “Pietura” ieguva pateicoties jauniešu izvēlei. “Pietura” ir vieta jauniešiem, kur apstāties, gūt jaunas zināšanas, pieredzi un prasmes, un tad doties tālāk pieaugušo dzīvē.

Jauniešu iniciatīvu centrs nodrošina nepieciešamo atbalstu dažādām jauniešu iniciatīvām, piemēram, palīdz izstrādāt un īstenot projektus, kā arī veicina viņu iesaistīšanos vietējos, reģionālajos un valsts mēroga pasākumos.

Tāpat jaunieši var saņemt konsultācijas un informāciju par jauniešu iespējām Eiropā, tostarp, projektiem “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kā arī par Eiropas Jaunatnes portālu un Eiropas jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk.

Centrs veicina jauniešu līdzdalību jaunatnes organizācijās, jauniešu iniciatīvu grupās un brīvprātīgajā darbā, tostarp, organizē individuālas, grupu konsultācijas un mācības par minētajām tēmām. Jaunieši var saņemt arī atbalstu semināru, lekciju un pasākumu organizēšanā, piemēram, klases stundu organizēšanā.

Jauniešu iniciatīvu centrs “Pietura” atrodas Skolotāju ielā 8 un strādā pirmdienās no pulksten 14 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no pulksten 14 līdz 17, bet piektdienās un brīvdienās ir slēgts.


Informāciju sagatavoja Jelgavas Sabiedriskais centrs. Jautājumu gadījumā sazināties ar jauniešu iniciatīvu centru “Pietura” pa e-pastu sc@sc.jelgava.lv, tālruni 63022724