12.1 °C, 2.2 m/s, 84 %

Jaunumi

Jaunumi
Izglītība Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Sākas pieteikšanās “Jundas” pulciņiem

Jaunrades nams “Junda” bērniem un jauniešiem jaunajā sezonā piedāvā 69 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikšanās nodarbībām klātienē notiks no 4. līdz 8. septembrim.

Izglītība Pasākumi
“Jundas” pagalmā Eiropas dienā varēs pārbaudīt zināšanas par ES

Jelgavas Skolēnu dome Eiropas dienā, 9. maijā, no pulksten 16 līdz 19 jaunrades nama “Junda” Zemgales prospekta 7 pagalmā aicina jebkura vecuma jelgavniekus pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība Seniori
Satiec savu meistaru bezmaksas meistarklasēs 1. aprīlī “Jundā”!

Šogad jau 15. reizi Latvijas Nacionālais kultūras centrs kopā ar sadarbības partneriem rīko pasākumu “Satiec savu meistaru”, kas ikvienam interesentam dod iespēju satikt meistarus, kuri sniedz pirmo priekšstatu par kādu amatu. Jelgavā iepazīt amata meistarus varēs 1. aprīlī jaunrades namā “Junda”. Bezmaksas meistarklasēm jau izsludināta pieteikšanās.

 

Ģimene Jaunieši Pasākumi Sabiedrība
Pavasara brīvlaika aktivitātes “Lediņos”

Pavasara brīvlaikā “Jaunrades nams “Junda”” struktūrvienība “Lediņi” organizē četru dienu aktivitātes skolēniem no 1.-4. klasei. Aktivitāšu sākums un nobeigums struktūrvienībā “Lediņi”, Lediņu ceļš 1, Jelgavā.

Ģimene
Ģimenes aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos”

21. janvārī no pulksten 10.30 līdz 13.30 jaunrades nama Junda struktūrvienībā Lediņi Lediņu ceļā 1 notiks Ziemas sporta diena ģimenēm. Dalība tajā ir bez maksas.

Ģimene Pilsēta
Rūķu ciems gaida viesus

“Lediņu” Rūķu ciema iemītnieki laikā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu ir gatavi pamest savas mājas un ļaut tās iepazīt ģimenēm ar bērniem un citiem pastaigu cienītājiem. “Lediņu” teritorija Lediņu ceļā 1 no 25. decembra līdz 2. janvārim no pulksten 16 līdz 22 būs atvērta ikvienam apmeklētājam. Diennakts tumšajā laikā tur valda īpaša svētku gaisotne.

Pilsēta
Rudens brīvlaikā – aktivitātes “Lediņos”

No 24. līdz 28. oktobrim skolēni dosies nedēļu ilgā rudens brīvlaikā. Lai sniegtu iespēju saturīgi pavadīt brīvlaiku svaigā gaisā, dažādas aktivitātes 1.–3. klašu skolēniem struktūrvienībā “Lediņi” no 25. līdz 27. oktobrim sarūpējis jaunrades nams “Junda”. Tām iepriekš obligāti jāpiesakās.

Pasākumi
Sākas komandu pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”

28. oktobrī notiks tradicionālās orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā 2022”, kurās komandas aicinātas apliecināt savu erudīciju un orientēšanās prasmes naksnīgajā pilsētā. Šobrīd sākusies komandu pieteikšanās.

Pasākumi Sabiedrība
Ģimenes aicinātas uz tūrisma dienu “Lediņos”

Jaunrades nams “Junda” aicina uz tūrisma dienu, kas norisināsies 24. septembrī pulksten 10 nometnes vietā “Lediņi”.

Izglītība
Pieteikšanās “Jundas” pulciņiem elektroniskajā formā – slēgta; pieteikumi jāiesūta e-pastā

Jaunrades nams “Junda” informē, ka tehnisku iemeslu dēļ pieteikšanās elektroniskajā formā ir slēgta. Turpmāk pieteikties pulciņiem var, rakstot pa e-pastu pieteikumi@junda.lv.

Izglītība
Pilnveido sevi kādā no 68 “Jundas” pulciņiem! Pieteikšanās – no 3. septembra

Jaunrades nams “Junda” bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam jaunajā sezonā piedāvā 68 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 3. septembrī no pulksten 10. 

Pilsēta
“Junda” un “Zinītis” sestdien gaidīs savā pagalmā

Sestdien, 28. maijā, uz dažādām aktivitātēm pasākumā “Pilnā pagalmā” ielūdz jaunrades nams “Junda” un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” Zemgales prospektā 7.

1 2 3 ... 6