2.3 °C, 4.2 m/s, 90.2 %

Jaunumi

Jaunumi
Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Pavasara brīvlaikā skolēnus aicina radošās darbnīcas “Jundā” un “Lediņos”

Saturīgi pavadīt brīvlaiku no 11. līdz 15. martam skolēnus aicina jaunrades nams “Junda” un tā struktūrvienība “Lediņi”. Tā 1.– 6. klases skolēniem ir iespēja pievienoties kādai no tematiskajām darbnīcām STEM jomā “Lediņos” – dalība aktivitātē ir bez maksas. Savukārt 1.– 3. klases audzēkņi aicināti uz “Brīvlaika akciju” jaunrades namā “Junda”, kurā trīs dienu laikā plānotas gan radošās darbnīcas, gan ekskursija – šajā gadījumā gan piedāvātās aktivitātes ir maksas pakalpojums.

Ģimene Jaunieši Pasākumi Pilsēta
27. janvārī – “Jauniešu janvĀRA burziņš” un Ziemas sporta diena “Lediņos”

27. janvārī jelgavnieki aicināti aktīvi pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. No pulksten 12 līdz 15 jauniešiem būs iespēja doties uz Stacijas parku, kur notiks “Jauniešu janvĀRA burziņš”. Savukārt no pulksten 10 līdz 13 ģimenes ar bērniem aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos” Lediņu ceļā 1.

Ģimene Pilsēta
Pirmklasnieku brīvlaikā – radošās darbnīcas “Lediņos”

No 12. līdz 16. februārim, kad daudzi pirmklasnieki dosies nedēļu garā atpūtā, jaunrades nama “Junda” struktūrvienība “Lediņi” aicina pavadīt laiku lietderīgi un pievienoties radošajām darbnīcām STEM jomā. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos.

Pilsēta Sabiedrība
“Jundas” dejotāji ielūdz uz deju uzvedumu “Es sapņoju par sunīti Pifu”

Jaunrades nama “Junda” tautas deju kolektīvi “Jundaliņi’, “Jundēni”, “Jundari” sestdien, 20. janvārī, pulksten 12 un 14 Jelgavas kultūras namā aicina uz deju uzvedumu “Es sapņoju par sunīti Pifu” pēc Hosē Kabrero Arnala grāmatas motīviem ar Ivara Vīgnera un Nika Matvejeva mūziku.

Ģimene Pasākumi
Svētku pastaiga “Lediņos”

Aicinot izbaudīt svētku laiku aktīvi un ģimenes lokā, arī šogad no 23. decembra līdz 2. janvārim jaunrades nama “Junda” struktūrvienībā “Lediņi” notiks tematiskā Ziemassvētku pastaiga.

Izglītība Jaunieši Pilsēta Sabiedrība
Sākas pieteikšanās “Jundas” pulciņiem

Jaunrades nams “Junda” bērniem un jauniešiem jaunajā sezonā piedāvā 69 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikšanās nodarbībām klātienē notiks no 4. līdz 8. septembrim.

Izglītība Pasākumi
“Jundas” pagalmā Eiropas dienā varēs pārbaudīt zināšanas par ES

Jelgavas Skolēnu dome Eiropas dienā, 9. maijā, no pulksten 16 līdz 19 jaunrades nama “Junda” Zemgales prospekta 7 pagalmā aicina jebkura vecuma jelgavniekus pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību.

Ģimene Pilsēta Sabiedrība Seniori
Satiec savu meistaru bezmaksas meistarklasēs 1. aprīlī “Jundā”!

Šogad jau 15. reizi Latvijas Nacionālais kultūras centrs kopā ar sadarbības partneriem rīko pasākumu “Satiec savu meistaru”, kas ikvienam interesentam dod iespēju satikt meistarus, kuri sniedz pirmo priekšstatu par kādu amatu. Jelgavā iepazīt amata meistarus varēs 1. aprīlī jaunrades namā “Junda”. Bezmaksas meistarklasēm jau izsludināta pieteikšanās.

 

Ģimene Jaunieši Pasākumi Sabiedrība
Pavasara brīvlaika aktivitātes “Lediņos”

Pavasara brīvlaikā “Jaunrades nams “Junda”” struktūrvienība “Lediņi” organizē četru dienu aktivitātes skolēniem no 1.-4. klasei. Aktivitāšu sākums un nobeigums struktūrvienībā “Lediņi”, Lediņu ceļš 1, Jelgavā.

Ģimene
Ģimenes aicinātas uz Ziemas sporta dienu “Lediņos”

21. janvārī no pulksten 10.30 līdz 13.30 jaunrades nama Junda struktūrvienībā Lediņi Lediņu ceļā 1 notiks Ziemas sporta diena ģimenēm. Dalība tajā ir bez maksas.

Ģimene Pilsēta
Rūķu ciems gaida viesus

“Lediņu” Rūķu ciema iemītnieki laikā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu ir gatavi pamest savas mājas un ļaut tās iepazīt ģimenēm ar bērniem un citiem pastaigu cienītājiem. “Lediņu” teritorija Lediņu ceļā 1 no 25. decembra līdz 2. janvārim no pulksten 16 līdz 22 būs atvērta ikvienam apmeklētājam. Diennakts tumšajā laikā tur valda īpaša svētku gaisotne.

Pilsēta
Rudens brīvlaikā – aktivitātes “Lediņos”

No 24. līdz 28. oktobrim skolēni dosies nedēļu ilgā rudens brīvlaikā. Lai sniegtu iespēju saturīgi pavadīt brīvlaiku svaigā gaisā, dažādas aktivitātes 1.–3. klašu skolēniem struktūrvienībā “Lediņi” no 25. līdz 27. oktobrim sarūpējis jaunrades nams “Junda”. Tām iepriekš obligāti jāpiesakās.

1 2 3 ... 6