-0.2 °C, 0.7 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Jaunumi
Sabiedrība
“Junda” aicina attālināti piedalīties brīvlaika aktivitātēs

Jaunrades nams “Junda” skolēnu brīvlaikā aicina jauniešus attālināti piedalīties dažādās aktivitātēs. Katru dienu paredzēts kāds interesants uzdevums, kas tiks publicēts “Jundas” lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

“Jundas” audzēkņu darbi ceļos uz mākslas izstādi Čehijā

Šomēnes aizvadīta 50. Starptautiskās bērnu mākslas izstādes-konkursa Lidice 2022 par tēmu Muzejs Latvijas atlase, lai noskaidrotu tos darbus, kuri tiks virzīti tālāk uz 2. kārtu Čehijā. No 776 iesniegtajiem darbiem sūtīšanai uz Čehiju izvēlēti 189, tostarp trīs jaunrades nama Junda audzēkņu radītie mākslas darbi.

Pilsēta
Izgatavo koka auto un piedalies sacensībās “”Jundas” kauss 2022″!

Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par tehnisko jaunradi, jaunrades nams “Junda” organizē koka auto ātrumsacensības un dizaina konkursu “”Jundas” kauss 2022″, aicinot 1.–12. klašu audzēkņus mājās vai skolā izgatavot koka auto modeli un līdz 18. februārim nogādāt to “Jundā”. 25. februārī tiešraidē bez dalībnieku klātbūtnes notiks ātruma sacensības un tiks paziņoti veiksmīgākā koka auto dizaina autori.

Pasākumi Sabiedrība
Rūķu ciems “Lediņos” šogad vārtus ver virtuāli

Turpinot tradīcijas, arī šogad gada nogalē jaunrades nams “Junda” rīko “Rūķu ciema” aktivitātes. Tiesa, šogad ciemošanās “Lediņu” “Rūķu ciemā” iespējama tikai virtuāli. “Junda” ir izveidojusi mājaslapu www.rukuciems.lv ar kuras starpniecību ikviens var doties virtuālā ceļojumā pa “Rūķu ciemu”, ielūkojoties rūķu ikdienas dzīvē, darbojoties kopā ar tiem un reizē rodot svētku sajūtu.

Pasākumi
“Junda” aicina piedalīties attālinātajās brīvlaika aktivitātēs

Ņemot vērā spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus, kas lieguši daudziem bērniem un jauniešiem darboties interešu pulciņos un radoši izpaust savus talantus, jaunrades nams “Junda” rudens brīvlaikā aicina jauniešus attālināti, bet kopā ar “Jundu” iesaistīties rudens brīvlaika aktivitātēs “Laiks rudenim!”.

Sāksies elektroniskā pieteikšanās rudens brīvlaika dienas nometnei “Lediņos”

Skolēnu rudens brīvlaikā, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, jaunrades nams “Junda” rīkos divu dienu nometnes “Rudens piedzīvojumi “Lediņos”” 7–11 gadus veciem bērniem. Elektroniskā pieteikšanās nometnei sāksies otrdien, 5. oktobrī, pulksten 12.

Izglītība
Turpina piedalīties dziesmu svētku norisēs

Jelgavas skolēnu radošie kolektīvi turpina piedalīties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises #dziediundejo2021. 23. septembrī uz Etnogrāfisko brīvdabas muzeju devās deju kolektīvs “Jundēni”, lai piedalītos latviešu skatuviskās tautas dejas kolektīvu koncerta Tā tik ir vasara! filmēšanā.

Pilsēta
Pieteikšanās “Jundas” nodarbībām sāksies 26. augustā

Jaunrades nams “Junda” nākamajā mācību gadā saturīgi pavadīt brīvo laiku, reizē attīstot jaunas prasmes, piedāvā 64 interešu izglītības programmās bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam. Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 26. augustā. Nodarbībās klātienē varēs piedalīties ar Covid-19 sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu, un koplietošanas telpās būs jālieto sejas maska. 

Sabiedrība
34 zīmējumu konkursa “Mēs esam Jelgava” darbi tiks izstādīti pilsētvidē

Noslēdzies jaunrades nama “Junda” radošais konkurss “Mēs esam Jelgava”. Kā informē konkursa rīkotāji, tajā iesniegti 120 darbi, no kuriem izvēlēti 34, kas tiks izstādīti Jelgavas pilsētvidē.

Pilsēta
Apliecini zināšanas par Jelgavu un atstāj sveicienu pilsētai uz īpašas sienas!

Pilsēta nav tikai mājas un ielas, tie esam arī mēs – jelgavnieki –, un katram no mums ir sava Jelgava. Svinot Jelgavas pilsētas svētkus, iesaistīties radošās aktivitātēs, apliecinot piederību pilsētai, aicina arī jaunrades nams Junda. No 24. līdz 30. maijam pie Jundas ēkas Zemgales prospektā 7 uz īpašas sveicienu sienas ikviens var uzrakstīt savu novēlējumu Jelgavai 756. dzimšanas dienā, apliecināt savas zināšanas par pilsētu, piedaloties spēlē Ko tu zini par Jelgavu? un ekspedīcijā Manas pilsētas iela, kas ļaus izzināt Akadēmijas ielas un Zemgales prospekta pagātni un tagadni interaktīvā pastaigā.

Izglītība
No 20. maija var pieteikties vasaras nometnēm (papildināta)

Skolēnu vasaras brīvlaikā, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, arī šogad jaunrades nams “Junda” rīkos vasaras nometnes bērniem vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem. No jūnija līdz 20. augustam plānota ikgadējā nometne “Lediņos”, un pirmo reizi dienas nometnes tiks rīkotas arī jaunrades nama telpās Zemgales prospektā 7. Dienas nometņu norise būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas valstī un konkrētajā laika periodā spēkā esošajiem ierobežojumiem, tāpēc no 20. maija būs atvērta pieteikšanās tām nometnēm, kuras notiks sākot no 28. jūnija.

Sabiedrība
Zīmējumu konkursā “Mēs esam Jelgava” iesniegti 120 darbi

Noslēgusies darbu iesniegšana jaunrades nama “Junda” radošajā konkursā “Mēs esam Jelgava”. Kā informē konkursa rīkotāji, tajā iesniegti 120 darbi, kas tiks vērtēti, lai noteiktu labākos, kuri vēlāk tiks izstādīti Jelgavas pilsētvidē.

1 2 3 4 5 6