3.4 °C, 4.1 m/s, 93 %

Pulciņi 2023./2024. mācību gadā

Sākumlapa Jaunrades nams “JUNDA”Pulciņi 2023./2024. mācību gadā
Pulciņi 2023./2024. mācību gadā

PIETEIKŠANĀS PULCIŅIEM un izstāšanās

INFORMĀCIJA VECĀKIEM UN AUDZĒKŅIEM

  1. Lūdzam iepazīties ar mājaslapā publicēto informāciju par pulciņiem (skat., “Pulciņu apraksts”). Uzzināsiet īsu darbības aprakstu u.c. svarīgu informāciju.
  2. Lūdzam iepazīties ar iekšējiem iestādes noteikumiem sadaļā “Dokumenti” – abpusējai pozitīvai sadarbībai.
  3. Uzņemšana pulciņu grupās ir norisinājusies klātienē no 4. – 8. septembrim.
  4. Publicētajā nodarbību sarakstā pēdēja ailē ir uzrādītas brīvas vietas konkrētajās grupās uz konkrētu datumu (norādīts tabulas augšpusē). Vietu skaits lielākajā daļā grupu ir mazāks par 5.
  5. Sākot ar 11. septembri – pieteikumus pulciņa grupai sūtīt uz junda@izglitiba.jelgava.lv, norādot no “Pulciņu nodarbību saraksta” precīzu pulciņa nosaukumu, grupu, bērna vārdu, uzvārdu, vecumu (gadi vai klase, atbilstoši grupas kritērijam), kā arī vecāka tālruņa numuru. Piemērs: “Ādas plastikas darbnīca”, iesācēji no 4. klases, Vārds Uzvārds, 5.klase, tālruņa nr.
    Brīvu vietu gadījumā, pulciņa pedagogs ar interesentu sazināsies, pretējā gadījumā pieteikums tiks iekļauts gaidītāju rindā.
  6. Lūdzam izvērtēt rūpīgi piedāvājumu un atbildīgi attiekties pret dalību izvēlētajā pulciņā, nodrošinot regulāru apmeklējumu!
  7. Nodarbības (mācību procesu) uzsākts ar 11. septembri.

Skaidrojums terminam “turpinātāji” – audzēkņi, kuri visu iepriekšējo mācību gadu (2022./2023.m.g.) ir apmeklējuši konkrēto pulciņu.

Dalība interešu izglītības programmā (pulciņā) Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā deklarētajiem bērniem ir bez maksas, pārējiem – 12 eur mēnesī. 

IZSTĀŠANĀS NO PULCIŅA:  infografika šeit , izstāšanās iesnieguma veidlapa šeit!

PULCIŅU APRAKSTS

Jelgavas valstspilsētas Jaunrades nams “Junda” ir lielākā interešu izglītības iestāde pilsētā ar plašāko piedāvājumu bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanai – dažnedažādi pulciņi līdz 25 gadu vecumam kā arī pasākumi, nometnes un citas aktivitātes.