18 °C, 3.4 m/s, 50.3 %

DEJOTprieks

DEJOTprieks

Tautas deju kolektīvi “Jundaliņi”, “Jundēni”, “Jundari”

Interešu izglītības skolotājs/-a:
Madlēna Bratkus, Keita Straume, Elza Hāzena, koncertmeistare Marika Matvejeva

Dejo, un Tu būsi kas vairāk – lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo Tevi! Dejo tautas dejas un Tu sajutīsi savu tautu, savu zemi, savu kultūru – SEVI!

Pašfinansējumā jānodrošina individuālais mēģinājumu tērps, kas kolektīvam ir vienāds. Dalībai koncertos, skatēs u.c. kolektīvu reprezentējošos pasākumos tiek noteikti un lietoti personīgie priekšmeti (piem., pastalas, zeķes, saktas, vainadziņi u.c.).

Līnijdejas

Interešu izglītības skolotājs/-a: Siāra Vīgante
„Zābaciņi zibēt zib, kājas vienmēr dejot grib!”. Nāc dejot un Tev būs iespēja apgūt dažāda stila līnijdejas (“classic line” un “modern line”), piedalīties koncertos, pasākumos un sacensībās.

Nodrošinām aprīkojumu programmas realizācijai. Pašfinansējumā jānodrošina individuālais tērps (legingi, svārki, bodijs, sporta apavi).

 

Mūsdienu deju studija “Intence”

Interešu izglītības skolotājs/-a: Simona Andra Zondaka
Kāpēc iet, ja var dejot?!” Gaidām dejotgribētājus no 5 līdz 25 gadu vecumam, izzināt deju kopā ar mums.

Nodrošinām aprīkojumu programmas realizācijai. Pašfinansējumā jānodrošina individuālais tērps (legingi, svārki, bodijs, sporta apavi).

Zumba

Interešu izglītības skolotājs/-a: Svetlana Zabela
Tev patīk kustēties mūzikas pavadījumā, tad Zumba nodarbības ir domātas tieši Tev! Kas ir Zumba? Zumba Fitness ir deju – fitnesa programma, kas apvieno Latīņamerikāņu deju ritmus ar aerobikas soļu pamatiem. Nodarbības laikā Tu ne tikai iemācīsies Zumbas pamatsoļus, attīstīsi ritma izjūtu, atmiņu, kā arī uzlabosi fizisku izturību, sadedzināsi kalorijas un iegūsi brīnišķīgu noskaņojumu.

Ģērbies sportiski, neaizmirsti par ūdeni līdzi, nāc un pievienojies pulciņam!