-0.2 °C, 0.7 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Jaunumi
Ģimene Pilsēta
Rūķu ciems gaida viesus

“Lediņu” Rūķu ciema iemītnieki laikā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu ir gatavi pamest savas mājas un ļaut tās iepazīt ģimenēm ar bērniem un citiem pastaigu cienītājiem. “Lediņu” teritorija Lediņu ceļā 1 no 25. decembra līdz 2. janvārim no pulksten 16 līdz 22 būs atvērta ikvienam apmeklētājam. Diennakts tumšajā laikā tur valda īpaša svētku gaisotne.

Pilsēta
Rudens brīvlaikā – aktivitātes “Lediņos”

No 24. līdz 28. oktobrim skolēni dosies nedēļu ilgā rudens brīvlaikā. Lai sniegtu iespēju saturīgi pavadīt brīvlaiku svaigā gaisā, dažādas aktivitātes 1.–3. klašu skolēniem struktūrvienībā “Lediņi” no 25. līdz 27. oktobrim sarūpējis jaunrades nams “Junda”. Tām iepriekš obligāti jāpiesakās.

Pasākumi
Sākas komandu pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Nobīsties Jelgavā”

28. oktobrī notiks tradicionālās orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā 2022”, kurās komandas aicinātas apliecināt savu erudīciju un orientēšanās prasmes naksnīgajā pilsētā. Šobrīd sākusies komandu pieteikšanās.

Pasākumi Sabiedrība
Ģimenes aicinātas uz tūrisma dienu “Lediņos”

Jaunrades nams “Junda” aicina uz tūrisma dienu, kas norisināsies 24. septembrī pulksten 10 nometnes vietā “Lediņi”.

Izglītība
Pieteikšanās “Jundas” pulciņiem elektroniskajā formā – slēgta; pieteikumi jāiesūta e-pastā

Jaunrades nams “Junda” informē, ka tehnisku iemeslu dēļ pieteikšanās elektroniskajā formā ir slēgta. Turpmāk pieteikties pulciņiem var, rakstot pa e-pastu pieteikumi@junda.lv.

Izglītība
Pilnveido sevi kādā no 68 “Jundas” pulciņiem! Pieteikšanās – no 3. septembra

Jaunrades nams “Junda” bērniem un jauniešiem līdz 25 gadu vecumam jaunajā sezonā piedāvā 68 interešu izglītības programmas, sniedzot iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt radošumu, tehniskās iemaņas, valodas un citas prasmes, kā arī iegūt jaunus draugus. Pieteikšanās nodarbībām elektroniski sāksies 3. septembrī no pulksten 10. 

Pilsēta
“Junda” un “Zinītis” sestdien gaidīs savā pagalmā

Sestdien, 28. maijā, uz dažādām aktivitātēm pasākumā “Pilnā pagalmā” ielūdz jaunrades nams “Junda” un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” Zemgales prospektā 7.

Pilsēta
Papildināta: Pieteikšanās “Jundas” nometnēm pārcelta uz 19. un 20. maiju

Jaunrades nams “Junda” informē, ka tehnisku iemeslu dēļ elektroniskā pieteikšanās vasaras nometnēm tiek pārcelta uz ceturtdienu un piektdienu, 19. un 20. maiju, no pulksten 12.

Sabiedrība
18. maijā sāksies elektroniskā pieteikšanās “Jundas” vasaras nometnēm

Jaunrades nams “Junda” no 6. jūnija līdz 19. augustam rīkos vasaras nometnes, kas notiks gan “Jundā” Zemgales prospektā 7, gan “Lediņos” Lediņu ceļā 1.

Dejas dienā – deju svētki “Jundas” pagalmā; pulksten 18.30 koncertu rādīs internetā

Šodien ir Starptautiskā dejas diena, un Jelgavā tā atzīmēta ar īpašu notikumu visai Latvijas dejotāju saimei – jaunrades nama “Junda” pagalmā aizvadīta skatuviskās tautas dejas koncerta “Tā tik ir vasara!” jaundeju pirmizrāde. Šodien pulksten 18.30 koncertu, kurā divas jaunas dejas radījuši arī Jelgavas horeogrāfi un deju pedagogi Guna Trukšāne un Madlēna Bratkus, ikviens varēs vērot internetā.

Izglītība Pasākumi
“Satiec savu meistaru” arī šogad jaunrades namā “Junda”

No šodienas, 23. marta, sākas pieteikšanās pasākumam “Satiec savu meistaru 2022” jaunrades namā “Junda”.

Sabiedrība
Bērni no Ukrainas piedalās “Jundas” nodarbībās

Šodien jaunrades nams “Junda” organizēja dažādas radošas bezmaksas nodarbības bērniem no Ukrainas, kuri kopā ar vecākiem pagaidu mājas rod Jelgavā. Uz nodarbībām bija ieradušies aptuveni 20 bērni.

1 2 3 4 ... 6