22 °C, 3.8 m/s, 64.1 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimene“Junda” aicina konstruēt auto brīvlaikā
“Junda” aicina konstruēt auto brīvlaikā
21/10/2023

No 23. līdz 26. oktobrim jaunrades nams “Junda” piedāvā saturīgi pavadīt brīvo laiku un 1. līdz 5. klašu audzēkņiem piedalīties pasākumā “Konstruē auto brīvlaikā” – tā gaitā no iestādes nodrošinātajiem materiāliem mājās varēs konstruēt savu auto, bet vēlāk piedalīties ar to sacensībās. Dalība pasākumā – bez maksas.

Jaunrades nama “Junda” direktores vietnieks Māris Kalniņš stāsta, ka pasākums norisināsies no 23. līdz 26 oktobrim – 1. līdz 5. klašu audzēkņi, kuri vēlas iesaistīties pasākumā, brīvlaika nedēļas sākumā iestādes darba laikā no pulksten 8 līdz 20 aicināti doties uz “Jundu” Zemgales prospektā 7, lai saņemtu savu koka konstruēšanas komplektu. Tajā būs nodrošinātas visas nepieciešamās sagataves, piemēram, saplākšņa detaļas, riepas un skrūves. Komplektus būs iespējams saņemt pie iestādes administratores. “Mājās no saņemtajiem materiāliem ir jāveic auto konstruēšana. Kad pamatdarbs ir gatavs, to var papildināt, uzlabot, stilizēt – krāsot vai aplīmēt,” aicina M.Kalniņš, akcentējot, ka dalībniekiem priekšzināšanas konstruēšanā nav nepieciešamas, turklāt komplektā tiks pievienots arī darba apraksts. Lieti noderēs gan mājās esošais skrūvgriezis un plakanknaibles. Vienlaikus arī vecāki aicināti palīdzēt bērniem, ja tas ir nepieciešams.

Būtiski uzsvērt, ka ar saviem konstruētajiem un stilizētajiem auto jau 26. oktobrī no pulksten 10 līdz 12 pasākuma dalībnieki aicināti uz “Jundu”, lai piedalītos sacensībās. Proti, izgatavotais auto piedalīsies ātruma un precizitātes sacensībās, kā arī dizaina konkursā.

Pasākums ir bez maksas, un interesenti aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni 63022166, lai pārliecinātos par materiālu pieejamību.

Jāpiebilst, ka sacensībām iespējams izmantot arī koka auto no pasākuma “Mehatrons 2023”.