18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēl līdz 12. maijam var pieteikties Veselības veicināšanas ideju konkursam
Vēl līdz 12. maijam var pieteikties Veselības veicināšanas ideju konkursam
06/05/2024

Jau septīto gadu Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi Veselības veicināšanas ideju konkursu un aicina iedzīvotājus pieteikt savas idejas veselību veicinošu aktivitāšu īstenošanai pilsētā, pretendējot uz finansējumu līdz 300 eiro tās īstenošanai. Pieteikumus pieņems vēl līdz 12. maijam.

Veselības veicināšanas ideju konkursa mērķis ir veicināt sabiedrisko līdzdalību un paplašināt veselību veicinošu aktivitāšu piedāvājumu Jelgavas iedzīvotājiem, sniedzot pašvaldības finansiālu atbalstu pasākuma īstenošanai. Projektu var iesniegt jelgavnieki fiziskas un juridiskas personas, kam ir atbilstoša izglītība un kompetence kādā no veselības veicināšanas jomām.

Konkursa dalībnieku aktivitāšu idejas var būt dažādas, piemēram, nodarbību cikls, vienreizējs pasākums, tiešsaistes vai kāda cita formāta pasākums. Piedāvātajai aktivitātei jāatbilst kādam no konkursa nolikumā noteiktajiem uzdevumiem: veicināt veselīga un sabalansēta uztura lietošanu; veicināt lielāku iedzīvotāju fizisko aktivitāti ikdienā; mazināt dažāda veida atkarību izraisošo vielu lietošanu un procesu atkarības; uzlabot iedzīvotāju seksuālo un reproduktīvo veselību; uzlabot iedzīvotāju psihoemocionālo labklājību; uzlabot iedzīvotāju zobu un mutes dobuma veselību; veicināt veselīgu un drošu dzīves un darba vidi, mazinot traumatismu un mirstību no ārējiem nāves cēloņiem.

Konkursa kopējais budžets šogad ir 900 eiro, un trīs veiksmīgāko ideju autori varēs saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 300 eiro iecerētās aktivitātes īstenošanai. Pretendentam dalībai konkursā jāiesniedz pieteikums un plānoto aktivitāšu izmaksu tāme.

Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapas un iesniegšanas kārtība ir pieejamas tīmekļvietnē Jelgava.lv, sadaļā “Iestādes”, “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”. Tāpat informācija ir pieejama “Facebook” lapā “Veselības veicināšana Jelgavā”. Par projekta pieteikuma sagatavošanu, iesniegšanu un citiem ar konkursu saistītajiem jautājumiem var interesēties pa e-pastu veselibas.veicinasana@soc.jelgava.lv.