18 °C, 1 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiPasniegs piecus pilsētas augstākos apbalvojumus
Pasniegs piecus pilsētas augstākos apbalvojumus
20/10/2023

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī, tiks pasniegti Jelgavas valstspilsētas augstākie apbalvojumi – “Goda zīme” un “Goda raksts”. Tā pilsētai ir iespēja pateikt paldies cilvēkiem, bez kuriem Jelgava pavisam noteikti būtu citāda, jo viņu aizrautīgais darbs un attieksme arī jelgavniekus mudina darīt labāk, izvirzīt augstākus mērķus un tos sasniegt.

Apbalvojumu piešķiršanas komisijas sēdē apstiprināti pieci Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu saņēmēji. Valsts svētku priekšvakarā plānots pasniegt divas Goda zīmes un trīs Goda rakstus.

Apbalvojumu “Goda zīme” saņems:

  • Natela Seļiščeva, ilggadēja Jelgavas 5. vidusskolas direktore, par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā darbā Jelgavas pilsētā;
  • Laimonis Kūliņš, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes pasniedzējs, par augstu profesionālu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā Jelgavas pilsētā.

Apbalvojumu “Goda raksts” saņems:

  • Raimonds Kudlis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks un Ugunsdrošības uzraudzības un civilās aizsardzības nodaļas priekšnieks pulkvežleitnants, par godprātīgu dienesta pienākumu pildīšanu un nozīmīgu ieguldījumu Jelgavas pilsētas sabiedriskajā drošībā;
  • Aleksandra Zeiļuka, SIA “Jelgavas poliklīnika” otolaringoloģe, par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu veselības aprūpē un veselības aprūpes organizācijā Jelgavā;
  • Andris Upenieks, SIA “Signum” valdes priekšsēdētājs, par metālapstrādes speciālistu izglītošanu un aktīvu iesaisti uzņēmējdarbības attīstībā Jelgavas pilsētā.

Augstākie apbalvojumi Jelgavā tiek pasniegti divreiz gadā – pilsētas svētkos un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā.