7.3 °C, 4.3 m/s, 48 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimenePirmklasnieku brīvlaikā – radošās darbnīcas “Lediņos”
Pirmklasnieku brīvlaikā – radošās darbnīcas “Lediņos”
25/01/2024

No 12. līdz 16. februārim, kad daudzi pirmklasnieki dosies nedēļu garā atpūtā, jaunrades nama “Junda” struktūrvienība “Lediņi” aicina pavadīt laiku lietderīgi un pievienoties radošajām darbnīcām STEM jomā. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos.

Struktūrvienības “Lediņi” vadītāja Nadežda Lukina norāda, ka radošās darbnīcas notiks no 12. līdz 16. februārim. Katrā no dienām no pulksten 8.30 līdz 12.30 bērnus sagaidīs kāda no tematiskajām darbnīcām STEM jomā. “Zinātne, matemātika, tehnoloģijas – zināšanas šajās mācību jomās ikdienā izmanto ikviens no mums, tāpēc arī radošo darbnīcu dalībniekiem, atbilstoši vecumam un prasmēm, piedāvāsim iespēju iegūt teorētiskās zināšanas un pielietot tās praksē darba uzdevumos,” skaidro N.Lukina. Tā, katrā no dienām, bērni strādās pie konkrētā uzdevuma: papīra vējdzirnavu izveides, tilta būvniecības, neparastā cimda veidošanas, ēkas būvniecības un raķetes veidošanas.

Būtiski uzsvērt, ka vienu dalībnieku var pieteikt ne vairāk kā divām darbnīcām (viena darbnīca – viena diena).

Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, pasākumam ir obligāti jāpiesakās. Pieteikumu iespējams sūtīt uz e-pastu: ledini@izglitiba.jelgava.lv līdz 5. februārim, vēstulē norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, izvēlēto darbnīcas dienu un dalībnieka likumiskā pārstāvja kontaktinformāciju.

Būtiski uzsvērt, ka dalībnieku nokļūšana uz pasākuma vietu “Lediņos”, Lediņu ceļā 1, notiek patstāvīgi. Tāpat dalībnieki aicināti ņemt līdzi kārbiņu ar uzkodām.