22.3 °C, 0.4 m/s, 87.1 %

Pasākumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiAr svētku koncertu atzīmē Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti
Ar svētku koncertu atzīmē Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti
01/12/2023

1. decembrī Jelgavas 4. vidusskolas koncertzālē notika koncerts “Ar sauli sirdī”, kas veltīts cilvēkiem ar invaliditāti. Ik gadu diena, kas veltīta cilvēkiem ar invaliditāti, starptautiski tiek atzīmēta 3. decembrī. Uz koncertu tika aicināti Jelgavas pilsētas iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām.

Koncerta skatītājus ar dziesmām priecēja Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas vokālais ansamblis (vadītāja Inta Šveicere). Romu un Balkānu deju soļus izdejoja sieviešu invalīdu biedrības “Zvaigzne” atbalstītājas – grupa “Leilas” no Ozolniekiem (vadītāja Marina Kotkova). Ar speciālu sveicienu – sirsnīgām un priecīgām dziesmām -, sanākušajiem uzstājās Endijs Rožkalns ar meitu Rūtu. Pirms un pēc koncerta skolas foajē bija apskatāma Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālās organizācijas veidota mākslas studijas darbu izstāde “Dzīve krāsās”. Izstādē bija apskatāmi zīmējumi un deloratīvi apgaismojuma elementi, ko veidojuši organizācijas biedri un cilvēki ar redzes traucējumiem.

Jelgavas Sabiedriskais centrs pateicas Jelgavas 4.vidusskolas kolektīvam par viesmīlību un koncerta dalībniekiem par sirdsiltiem priekšnesumiem. Kā arī lielākais paldies skatītājiem, kas ieradās kuplā skaitā.