Notikušas kārtējās modes un stila konkursa «Sapņu tērps – frizūra 2011» atlases – modes namā «Tēma» jaunākiem dalībniekiem un klubā «Tonuss» pilngadīgiem dalībniekiem. Rezultātā finālam izvirzīti vēl septiņi dalībnieki.
www.jelgavasvestnesis.lv
Pasākuma organizatoru pārstāvis Jānis Zariņš informē, ka jaunākajam dalībniekam Severinam ir tikai četri gadi, bet otram jaunākajam – Patrīcijai – seši gadi. Viņi piedalījās ar kopēju priekšnesumu, demonstrējot tērpu «Ķirsīši». Bet astoņgadīgais Jorens piedalījās ar interesantu frizūru. Savu priekšnesumu viņš nosaucis «Buzītis».
Artis Lesters savu priekšnesumu nosaucis «Baltā Zvaigzne naktī»; baltā zvaigzne tādēļ, ka viņš tērpies viss baltā. Uz finālu puisis solījis priekšnesumu pilnveidot un sagādāt kādu pārsteigumu. Bet Agnese Smagare piedalījās ar priekšnesumu «Disko pele», par kuru viņa saka: «Tā ir 60. gadu jautra, koša, gaumīga, mazliet bezkaunīga disko pele.» Tērpa autore ir dizainere Kristīne Veinberga. Finālam jauniete vēl papildus iecerējusi īpašu šovu.
Bet ceturtdien klubā «Tonuss» konkursam atlasīti divi pilngadīgie finālisti – Jānis Millers un Ilze Ābele. Jānis piedalījies arī «Mis un Misters Jelgava 2010». Šajā konkursā jaunietis startēja kā modelis, parādot savu eleganci un stāju, bet uz finālu plānots to visu papildināt ar īpašu tērpu un frizūru. Ilze savu priekšnesumu nosaukusi «Vasaras gaišākā nakts», kurā rādīja savu balto tērpu. Jauniete aizraujas ar dejošanu, zīmēšanu un brīvajā laikā raksta arī dzeju. Finālā viņa plāno papildināt savu tērpu ar dažādiem aksesuāriem un priekšnesumu.
Konkursa nākamās atlases notiks: 20. aprīlī pulksten 17 modes namā «Tēma» (dalībniekiem, kas vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu); 21. aprīlī pulksten 23 klubā «Tonuss» (pilngadīgiem dalībniekiem); 27. aprīlī pulksten 17 modes namā «Tēma»; 28. aprīlī pulksten 23 klubā «Tonuss».
Konkursam var pieteikties līdz 1. maijam pa tālruni 25970275 vai
e-pastu: sapnuterps-frizura@inbox.lv.
Konkursa fināls norisināsies 7. maijā klubā «Tonuss» pulksten 20 – modes skate, tērpu un frizūru demonstrējumi. Kā viesmākslinieki pasākumā uzstāsies fitnesa centra «Atlētika» darbinieki, «Mis un Misters Jelgava 2010» dalībnieki, grupas «Trafi» un «Mustangi», mūziķi Edīte un Aivars Umbraško, Ernests Zariņš, Gundars Riekstiņš un Inga Andersone un karate klubs «Shinri».