Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš Piena, maizes un medus svētkos sveica jaundzimušos jelgavniekus, kuri nākuši pasaulē pēc vasaras saulgriežiem. Piemiņas karotītes ar pilsētas 750. jubilejas simboliku pasniegtas 136 mazajiem jelgavniekiem, viņu vidū arī viens dvīņu pāris.
Ritma Gaidamoviča
No Līgo svētkiem līdz augusta vidum Jelgavā piedzimuši 136 mazuļi. Viņu vidū arī dvīņu brāļi Mārcis un Dāvis Daukštes. Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, uzrunājot jaundzimušo vecākus, atzina: «Tas, ka jaundzimušo skaits pilsētā pieaug, apliecina, ka mēs viens otram uzticamies. Jaunie vecāki uzticas pilsētai un valstij. Lai šī uzticība pāraug ticībā nākotnei.» Viņš atgādināja vecākiem, ka ir svarīgi bērnos ieaudzināt motivāciju, radošumu un drosmi nebaidīties. «Lai ģimenēs ir mīlestība, drošuma un siltuma sajūta,» novēlēja A.Rāviņš.
Svinīgi uzņemot jaundzimušos jelgavniekus pilsētnieku saimē, viņiem pasniegtas piemiņas karotītes ar Jelgavas simboliku un grāmata «Mūsu bērns», savukārt dvīnīši vēl papildu saņem pilsētas simbola Alnīša rotaļlietu un zābaciņus Jelgavas karoga krāsās.
Jāpiebilst, ka vecāki, kuri nevarēja ierasties uz tradicionālo svinīgo pilsētas piemiņas karotīšu pasniegšanas pasākumu, tās var saņemt darba laikā Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Lielajā ielā 11. Jelgavas pilsētas Klientu apkalpošanas centra darba laiki apskatāmi ŠEIT.
Foto: Raitis Supe