Jaunatnes sports Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs
Bērnu vieglatlētikas programmā varēs startēt arī trešklasnieki

Janvārī tiks atklāta Bērnu vieglatlētikas programmas otrā sezona, kas paredz piecus reģionālos posmus. Pirmais no posmiem notiks Jelgavas sporta hallē 14. janvārī.

Elīza Lagzdiņa kļūst par divkārtēju Latvijas čempioni

Divas dienas, 29. un 30. novembrī, Jelgavas peldbaseinā norisinājās Latvijas junioru čempionāts peldēšanā, kas pulcēja ap 360 dalībnieku. Divus čempiones titulus izcīnīja Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkne Elīza Lagzdiņa.

Divi jelgavnieki kļuvuši par Latvijas čempioniem tekvondo

Svētku brīvdienās Ventspilī aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts tekvondo, kurā ar labiem panākumiem startēja Jelgavas sporta kluba «Olimpiks» sportisti. Divi jaunieši – Emīls Gaidlazda un Ruslans Lepins-Žagars – izcīnīja Latvijas čempiona titulu.

«Sporto visa klase» saimei pievienojas trīs Jelgavas klases

Šodien «Arēnā «Rīga» ar svinīgā zvēresta došanu un piederības zīmes – karoga – pasniegšanu jaunpienācējiem atklāta projekta «Sporto visa klase» sestā sezona. Šajā mācību gadā projektā iesaistījušās jau desmit Jelgavas klases.

Šorttrekistiem divas uzvaras starptautiskās sacensībās

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) jaunie šorttrekisti veiksmīgi nostartējuši pirmajā starptautisko sacensību «ISU Danubia series» posmā. Tas ir būtiski, lai kvalificētos Junioru Eiropas kausa finālam, kas pēc nozīmes pielīdzināms Eiropas čempionātam.

Pasaules čempionātā izcīna 7. vietu

Jelgavas džudo kluba «Mītava» sportists Ņikita Skorbenko pasaules čempionātā sambo jauniešiem izcīnījis 7. vietu.

Aizvadītas skolu olimpiskās stafetes peldēšanā

Trešdien Jelgavā, LLU baseinā’, notika Jelgavas pilsētas skolu olimpiskās stafetes peldēšanā. Skolēni sacentās četrās vecuma grupās, noskaidrojot ātrākos peldētājus. Jaunākajā grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda, bet pārējās trīs – Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni.

Jaunajiem peldētājiem Latvijas meistarsacīkstēs – sešas zelta medaļas (papildināta)

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās Latvijas meistarsacīkstes peldēšanā jauniešiem. Čempiona titulu izcīnīja trīs Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi, un pie uzvaras tika arī abas mūsu stafešu komandas.

Jelgavas cīkstoņiem mājas turnīrā deviņas medaļas

Aizvadītajā nedēļā norisinājās Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā. Mūsu pilsētas kluba «Milons» sportisti izcīnīja deviņas medaļas.

Pirmajā skolu peldēšanas čempionātā izcīna divas zelta medaļas

Eiropas Sporta nedēļas gaitā Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā, pirmo reizi notika Latvijas vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā. No Jelgavas tajā startēja divas komandas, un abas pārliecinoši uzvarēja savā grupā.

Jaunieši iepazīst pilsētas sporta klubu piedāvājumu

«Agrāk esmu nodarbojies ar futbolu, džudo, basketbolu, florbolu, bet šobrīd meklēju jaunu sporta veidu, kas man patiktu un kur nebūtu pārāk liela slodze,» teic 13 gadus vecais Sandijs, kurš piektdienas vakarā Jelgavas sporta hallē apmeklēja Jauniešu sporta nakti.

Viens «Mītava cup 2019» kauss paliek mājās

Nedēļas nogalē aizvadīts septītais starptautiskais regbija turnīrs «Mītava Cup 2019», kurā šogad piedalījās 14 komandas – deviņas no tām sacentās par kausu U-12 grupā, bet piecas par kausu U-14 grupā. 1. vietu vecākajā grupā šogad izcīnīja sacensību organizatoru regbija kluba «Mītava» komanda.