19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sākumlapa Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvsSportsJelgavā – meiteņu basketbola fināli
Jelgavā – meiteņu basketbola fināli
26/04/2012

No piektdienas līdz svētdienai Jelgavā, ZOC notiks Jaunatnes basketbola līgas meiteņu U-13 un U-16 finālspēles.

Ilze Knusle-Jankevica

No piektdienas līdz svētdienai Jelgavā, ZOC notiks
Jaunatnes basketbola līgas meiteņu U-13 un U-16
finālspēles.

Regulāro čempionātu Harija Zelča trenētās Jelgavas U-13
basketbolistes noslēdza 3. vietā un Gundegas Vaščenko trenētās
Jelgavas U-16 meitenes –6. vietā.

 

 

Spēļu kalendārs

27. aprīlis

U-13

Pulksten 11    
           
Jelgava : Jūrmala

Pulksten
12.20            
Rīga/«Rīdzene» : Rīga/Pārdaugava

Pulksten
13.40            
Liepāja : BS Ogre

Pulksten 15    
           
Daugavpils : Ventspils «Spars»

Pulksten
16.20            
Jūrmala : Rīga/Pārdaugava

Pulksten
17.40            
Rīga/«Rīdzene» : Jelgava

Pulksten
19                
Ventspils «Spars» : BS Ogre

Pulksten
20.20            
Liepāja : Daugavpils

U-16

Pulksten 13     BK «Kolibri»/47. Vidusskola
: regulārā čempionāta 7. vieta

Pulksten 15     Rīga/Pārdaugava :
Jelgava

Pulksten 17     Rīga/«Rīdzene» : regulārā
čempionāta 8. Vieta

Pulksten 19     Valmiera : Liepāja

 

28. aprīlis

U-13

Pulksten 10    
           
Jūrmala : Rīga/«Rīdzene»

Pulksten
11.20            
BS Ogre : Daugavpils

Pulksten
12.40            
Rīga/Pārdaugava : Jelgava

Pulksten
14                
Ventspils «Spars» : Liepāja

Pulksten
17                
A apakšgrupas 4. vieta : B apakšgrupas 3. vieta

Pulksten
18.30            
A apakšgrupas 3. vieta : B apakšgrupas 4. vieta

Pulksten
18.30            
A apakšgrupas 2. vieta : A apakšgrupas 1. vieta

Pulksten
20                
A apakšgrupas 1. vieta : A apakšgrupas 2. vieta

U-16

Pulksten
11.30                       
1. spēles zaudētājs : 2. spēles zaudētājs

Pulksten
13.15                       
3. spēles zaudētājs : 4. spēles zaudētājs

 

29. aprīlis

U-13

Pulksten 9      
           
A4-B3 zaudētājs : A3-B4 zaudētājs

Pulksten 9.30 
           
A2-B1 zaudētājs : A1-B2 zaudētājs

Pulksten
10.45            
A4-B3 uzvarētājs : A3-B4 uzvarētājs

Pulksten
11.15            
A2-B1 uzvarētājs : A1-B2 uzvarētājs

U-16

Pulksten 15    
           
3. spēles uzvarētājs: 4. spēles uzvarētājs

Pulksten
16.45            
1. spēles uzvarētājs : 2. spēles uzvarētājs