17.4 °C, 1 m/s, 93.3 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sākumlapa Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvsSportsNosaukti šīs vasaras labākie vieglatlēti
Nosaukti šīs vasaras labākie vieglatlēti
25/07/2013

Latvijas Vieglatlētikas savienība ir publicējusi šīs vasaras sezonas Latvijas vieglatlētu labākos rezultātus dažādās disciplīnās. Labāko desmitniekā vairākkārt izdevies «atzīmēties» arī Jelgavas sportistiem.

Ilze Knusle-Jankevica

Latvijas Vieglatlētikas savienība ir publicējusi šīs
vasaras sezonas Latvijas vieglatlētu labākos rezultātus dažādās
disciplīnās. Labāko desmitniekā vairākkārt izdevies «atzīmēties»
arī Jelgavas sportistiem.

Vīriešu grupā jelgavniekiem panākumi 100 metru skrējienā, 400
metru skrējienā, 800 metru skrējienā, 400 metru barjerskrējienā,
3000 metru kavēkļu skrējienā un trīssolī, kā arī vairākās stafetēs.
Savukārt sieviešu konkurencē jelgavnieces uzrādījušas augstvērtīgus
rezultātus soļošanā, augstlēkšanā, trīssolī, diska mešanā un
stafetē.

Vieglatlētikas savienība datus atjaunojusi 23. jūlijā.

Foto: no JV arhīva

 

Labākie jelgavnieku rezultāti šovasar

Vīrieši

Distance

Vieta un sportists

Laiks/rezultāts (uzvarētāja
laiks/rezultāts)

100 m

7. Mārtiņš Ralle (LLU)

10,90 (10,46)

400 m

5. Vladislavs Prosmickis (LLU)

48,46 (47,32)

10. Andrejs Romaņivs (LLU)

50,07 (47,32)

800 m

5. Ritvars Dombrovskis

1:51,69 (1:47,54)

400 m barjeras

2. Vladislavs Prosmickis (LLU)

52,28 (51,54)

3000 m kavēkļi

5. Ritvars Dombrovskis

9:44,86 (9:04,71)

Trīssolis

8. Māris Stūre (LLU)

13,42 (15,80)

Stafete 4×100

4. V.Prosmickis, A.Romaņivs, A.Gulbis, M.Ralle (LLU)

43,25 (41,48)

6. V.Prosmickis, A.Romaņivs, A.Gulbis, M.Ralle (LLU)

43,42 (41,48)

Stafete 4×400

10. A.Dude, K.Bušs, L.Ikaunieks, J.Sapats (LLU)

3:41,79 (3:14,87)

Stafete 100+200+300+400

2. A.Gulbis, M.Ralle, V.Prosmickis, A.Romaņivs (LLU)

1:57,61 (1:55,84)

 

 

Sievietes

Distance

Vieta un sportiste

Laiks/rezultāts (uzvarētājas
laiks/rezultāts)

Soļošana 3 km

4. Ilma Melne (LLU)

16:51,5 (13:48,68)

Augstlēkšana

3. Jeļena Feņuka

1,81 (1,86)

Trīssolis

4. Ilona Bitela

12,47 (13,50)

Disks

3. Dace Šteinerte

47,20 (50,21)

Stafete 4×400

4. V.Ruža, A.Kačane, A.Laoke, U.Lāce

4:17,66 (3:48,60)