Par veiksmīgu vakardienu var uzskatīt kāds autovadītājs – pateicoties Pašvaldības policijas vērīgumam, viņam, iespējams, izdevās izvairīties no pamatīgiem zaudējumiem, kas varēja rasties paša neuzmanības dēļ.
www.jelgavasvestnesis.lv
Vakar īsi pirms pulksten 15.30 Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pamanīja automašīnu «Opel Zafira» – Raiņa ielā stāvēšanai novietotajai automašīnai nebija aizslēgtas durvis blakussēdētāja pusē, skanēja mūzika un mašīnā atradās vērtīgas mantas – jaunas riepas, bērnu sēdeklītis, taču bojājumi konstatēti netika.
«Tika noskaidrots automašīnas īpašnieks, kurš ieradās notikuma vietā un paskaidroja, ka, slēdzot ciet auto, nebija pamanījis, ka durvīs paliek iespiesta drošības josta un līdz ar to durvis nav aizslēgušās,» informē Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce, piebilstot, ka 32 gadus vecais vīrietis pēc automašīnas apskates apliecināja, ka no tās nekas nav pazudis. Pašvaldības policistu darbinieku klātbūtnē vīrietis savu automašīnu aizslēdza.