17.5 °C, 2.9 m/s, 84.9 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sākumlapa Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvsSportsSveic skolēnus par augstiem sportiskiem rezultātiem
Sveic skolēnus par augstiem sportiskiem rezultātiem
27/05/2014

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Sporta servisa centrs šodien Zemgales Olimpiskajā centrā saka paldies skolēniem par augstiem sportiskajiem sasniegumiem. Aizvadītajā mācību gadā jelgavniekiem labi rezultāti valsts mērogā basketbolā sporta dejās, krosā un stafetēs.

Ilze Knusle-Jankevica

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, Sporta servisa centrs
šodien Zemgales Olimpiskajā centrā saka paldies skolēniem par
augstiem sportiskajiem sasniegumiem. Aizvadītajā mācību gadā
jelgavniekiem labi rezultāti valsts mērogā basketbolā sporta dejās,
krosā un stafetēs.

Jelgavas skolēni šogad izcīnījušo godalgotas vietas Latvijas
skolēnu 67. spartakiādē basketbolā, Latvijas 32. sporta deju
sacensībās un Latvijas II Dzintarjūras sporta deju čempionātā.
Aktīvākie bijuši Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 4. sākumskolas
un Jelgavas Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Foto: Ivars Veiliņš

 

Skolēnu apbalvošana par augstiem sportiskiem rezultātiem
2013./2014. m.g.

Izglītības iestāde

Klase

Vārds, uzvārds

Sasniegumi

Pedagogs

Jelgavas 4.vidusskola

8.klase

Katrīna Kārkle

1.vieta Latvijas skolēnu 67. spartakiādē basketbolā

Gundega Vaščenko

8.klase

Sindija Smirnova

8.klase

Daniela Dzedone

9.klase

Anete Stūrmane

9.klase

Elīna Indāre

7.klase

Monta Paeglīte

7.klase

Lāsma Vītola

9.klase

Inese Trušele

Jelgavas 4.vidusskola

12.klase

Jēkabs Roziņš

2.vieta Latvijas skolēnu 67. spartakiādē basketbolā

Uģis Ozols

12.klase

Maksims Alatins

12.klase

Rihards Sergejevs

11.klase

Kārlis Maniņš

11.klase

Jānis Baško

12.klase

Roberts Opaļevs

12.klase

Egils Cinis

Jelgavas 4.sākumskola

4.klase

Sintija Klints

1.vieta Latvijas 32.sporta deju sacensībās «Baltic Grand Prix
2013» un 1.vieta Latvijas II Dzintarjūras sporta deju
čempionātā

Ingrīda Spiridonova

4.klase

Atis Maikls Plucis

Jelgavas Valsts ģimnāzija

7.klase

Toms Beķeris

1.vieta komandu vērtējumā Latvijas skolēnu 67. Spartakiādē
«Latvijas Avīzes» pavasara krosa stafetēs, 2.vieta jauktajām
stafetēm

Laila Nagle

7.klase

Renārs Levics

7.klase

Demija Verbicka

8.klase

Liene Batkovska

8.klase

Ronda Ozoliņa

1.vieta komandu vērtējumā Latvijas skolēnu 67. Spartakiādē
«Latvijas Avīzes» pavasara krosa stafetēs, 2.vieta jauktajām
stafetēm

8.klase

Diāna Dude

9.klase

Tomass Timermanis

9.klase

Elvis Satovskis

11.klase

Valfrīds Lavenieks

1.vieta komandu vērtējumā Latvijas skolēnu 67. Spartakiādē
«Latvijas Avīzes» pavasara krosa stafetēs, 3.vieta jauktajām
stafetēm

9.klase

Daniēls Ķīselis

11.klase

Līga Pļavniece

11.klase

Anžela Papava

Jelgavas 4.sākumskola

6.klase

Ieva Paegle

Linda Barkauska

Elīna Švānberga

Annija Ukše

Patrīcija Adamoviča

Miks Peilāns

Matīss Peilāns

Roberts Kuligins

Roberts Grīnbergs

Hardijs Švarcs

 

3.vieta Latvijas skolēnu 67. spartakiādē Netradicionālajās
stafetēs

Ingrīda Anzenava