25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sveikti aprīļa labākie sportisti
17/05/2011

Šodien pilsētas domē atkal sportistu tikšanās, lai teiktu paldies par sasniegto aprīlī. Aizvadītajā mēnesī lieliski rezultāti bijuši cīkstonim Artūram Fedotovam, bokserim Artjomam Haņevičam, Jelgavas Ledus sporta skolas trenerei Lolitai Andriševskai un daudziem citiem.

Ilze Knusle-Jankevica

Šodien pilsētas domē atkal sportistu tikšanās, lai
teiktu paldies par sasniegto aprīlī. Aizvadītajā mēnesī lieliski
rezultāti bijuši cīkstonim Artūram Fedotovam, bokserim Artjomam
Haņevičam, Jelgavas Ledus sporta skolas trenerei Lolitai
Andriševskai un daudziem citiem.

Pielikumā – sveicamo saraksts un viņu sasniegumi.

 

Sporta laureāti:

Artūrs Fedotovs

1.vieta starptautiskās sacensībās brīvajā cīņā «18. Krišjāņa
Kundziņa kauss» jauniešu grupā, svara kategorijā līdz 66 kg, Rīgā
(Latvija).

 

Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs

Treneris Ivars Drupa

Artjoms Haņevičs

1.vieta starptautiskās sacensībās boksā jauniešu grupā, svara
kategorijā līdz 65 kg, Pleskavā (Krievija).

 

Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs

Treneris Aleksandrs Knohs

Lolita Andriševska

Atzīta par labāko vārtsardzi pasaules čempionāta pirmās
divīzijas turnīrā, Rāvensburgā (Vācija).

 

Jelgavas Ledus sporta skolas trenere

 

LR čempioni:

Sieviešu volejbola komanda
«Jelgava/LU»

Trešo gadu pēc kārtas (pirmo, kopš turnīrā piedalās arī Lietuvas
komandas) izcīnīja valsts čempionu kausu un zelta medaļas.

 

Spēlētājas: Līga Lejiņa, Aleksandra
Tihovska, Anda Mičule, Marita Leja, Ance Auziņa, Līga Upīte, Ilze
Liepiņlauska, Kristīne Lece, Dace Ieviņa, Jana Pogožeļska, Jana
Bērziņa, Zanda Mičule.

Galvenais treneris Jānis Leitis

 

Nozīmīgi sasniegumi:

Gundega
Jankovska

2 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas medaļa LR 64. Skolēnu sporta
spēlēs peldēšanā.

 

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Vineta
Mežaraupe

2 zelta un 2 sudraba medaļas LR 64. Skolēnu sporta spēlēs
peldēšanā.

 

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Zane
Tīrumniece

2 zelta un 1 sudraba medaļa LR 64. Skolēnu sporta spēlēs
peldēšanā.

 

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Dmitrijs
Žigunovs

1 zelta un 1 bronzas medaļa LR 64. Skolēnu sporta spēlēs
peldēšanā.

 

Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Artjoms
Fomenko

1.vieta kumite, vīrieši +18 g.,+75 kg starptautiskā cīņas
sporta veidu festivāla «Freestyle Fighting» karatē
turnīrā.

 

Sporta klubs «Shinri»

Vivita
Sviķe

1.vieta kumite absolūtā kategorijā, sievietes +18 g.
starptautiskā cīņas sporta veidu festivāla «Freestyle Fighting»
karatē turnīrā.

 

Sporta klubs «Shinri»

Anna
Poņatovska

1.vieta kata un 1.vieta kumite, meitenes 12 – 13 g.
starptautiskā cīņas sporta veidu festivāla «Freestyle Fighting»
karatē turnīrā.

 

Sporta klubs «Shinri»

Eduards
Bluzmans

1.vieta kata, zēni 10-11 g. un 1.vieta kata, zēni 12 – 13 g.
starptautiskā cīņas sporta veidu festivāla «Freestyle Fighting»
karatē turnīrā.

 

Sporta klubs «Shinri»

Latvijas Lauksaimniecības universitātes
vīriešu basketbola komanda

Latvijas Augstskolu sporta savienības 21.Universiādes basketbola
turnīrā «Aprīļa trakums» uzvarētāja.

 

Spēlētāji: Andris Justovičs, Kalvis
Krūmiņš, Gatis Justovičs, Artūrs Ausējs, Ģirts Celms, Krists Celms,
Ivars Grasmanis, Mārtiņš Reķis, Armands Seņkāns, Valdis Veispals,
Kārlis Veitmans.

Komandas treneris – Jānis
Vītols