23.9 °C, 3 m/s, 51.4 %

Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs

Sākumlapa Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvsSportsTrešais strītbola posms notiks pie ZOC
Trešais strītbola posms notiks pie ZOC
05/06/2014

Aizvadīts otrais «Ghetto Alianse Jelgava» ielu basketbola posms, kurā par uzvarām cīnījās 18 komandas. Organizatori norāda, ka trešā posma norises laiks un vieta ir mainīti – tas notiks 14. jūnijā pie Zemgales Olimpiskā centra, un vienlaikus notiks arī pludmales volejbola sacensības.

Ilze Knusle-Jankevica

Aizvadīts otrais «Ghetto Alianse Jelgava» ielu
basketbola posms, kurā par uzvarām cīnījās 18 komandas.
Organizatori norāda, ka trešā posma norises laiks un vieta ir
mainīti – tas notiks 14. jūnijā pie Zemgales Olimpiskā centra, un
vienlaikus notiks arī pludmales volejbola sacensības.

Otrajā strītbola posmā vecākajā grupā (17 – 25 gadi) deviņu
komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva «RBuilding», finālā ar
15:11 pieveicot «Mums besis», savukārt trešo vietu izcīnīja komanda
ar nosaukumu «Rline».

15 – 16 gadu vecuma jauniešu grupā uzvarēja komanda «Pentagons»,
savukārt 13 – 14 gadus veco zēnu grupā pie garda kliņģera un
bezmaksas ekskursiju uz ceptuvi «Lāči» tika pirmās vietas ieguvēji
«Žuburiņu banda». Savukārt meiteņu cīņās jau otro reizi pēc kārtas
nepārspētas palika talantīgās BJSS meitenes «Čiken nagets».

Nākamie turnīra posmi: 3. posms – 14. jūnijā pie ZOC (visas
vecuma grupas), 4. posms – 1. jūlijā pie Sporta halles (vecākā
grupa – līdz 25 gadiem), 5. posms – 12. jūlijā pie ZOC (visas
vecuma grupas), 6. posms – 29. jūlijā pie Sporta halles (vecākā
grupa – līdz 25 gadiem), 7. posms – 12. augustā pie Sporta halles
(visas vecuma grupas), 8. posms – 26. augustā pie Sporta halles
(vecākā grupa – līdz 25 gadiem).

Foto: no organizatoru arhīva

 

«Ghetto Basket» Jelgava 2. posma laureāti

17+ vīriešu grupa

1. vieta – «RBuilding» (Uvis Strogonovs, Pēteris Rēķis, Oskars
Liepiņš)

2. vieta – «Mums besis» (Emīls Kiziks, Roberts Opaļevs, Kaspars
Neimanis, Viesturs Šulcs)

3. vieta – «Rline» (Uģis Ķiņķeris, Mareks Doroškevičs, Uvis
Zeikmanis)

15 – 16 gadi

1. vieta – «Pentagons» (Tomass Timermanis, Oskars Puriņš,
Rolanda Opaļevs, Elvis Satovskis)

2. vieta – «Rafa bērni» (Raitis Rutkovskis, Roberts Lucs, Toms
Teivāns)

3. vieta – «Alvila mazdēli» (Linards Rezevskis, Rolands
Aleksējevs, Ralfs Dreimanis, Ralfs Gržibovskis)

13 – 14 gadi

1. vieta – «Žuburiņu banda» (Pāvils Vuškāns, Dzintars Brūvers,
Maksims Husko, Niks Kļaviņš)

2. vieta – «Načo mērcīte» (Rinalds Krivošenoks, Daniels Gersons,
Kristiāns Miglinieks, Roberts Grīnbergs)

3. vieta – «Sētas īpašie» (Toms Truksnis, Miks Krūmiņš, Imants
Eņģelis, Juris Miķelsons)

Meitenes (16 gadi un
jaunākas)

1. vieta – «Čiken nagets» (Katrīna Kārkle, Ronda Ozoliņa, Janeta
Rozentāle)

2. vieta – «Baklažāni» (Kintija Hofmane, Anete Sūrmane, Katrīna
Antonova, Inese Trušele)

3. vieta – «Team bobis» (Karīna Švānberga, Laura Kārkle, Anda
Landsberga, Dita Freiberga)