Sinoptiķi brīdina, ka tuvākajā diennaktī vēja brāzmas vietām var sasniegt 20-25 metrus sekundē), savukārt rietumu un centrālajos rajonos sestdien vēja brāzmas var sasniegt pat 25-30 metrus sekundē.
www.jelgavasvestnesis.lv
Naktī uz sestdienu, 15. martu, laikā no pulksten 21 līdz 1, sākot no jūras piekrastes, dienvidu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 metriem sekundē. Nakts otrajā pusē, līdz pulksten 5, Kurzemē un Vidzemē gaidāma vēja ātruma pastiprināšanās jau līdz 20-22 metriem sekundē, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.
Sestdien, 15. martā, priekšpusdienā vējš nedaudz pierims, bet pēcpusdienā, no pulksten 13 līdz 17, vējš strauji iegriezīsies no ziemeļrietumiem un pastiprināsies vēl vairāk. Pašreizējās prognozes liecina, ka daudzviet vēja brāzmu ātrums būs 20-22 metri sekundē, bet rietumu un centrālajos rajonos vēja brāzmas sasniegs pat 25-30 metrus sekundē.
Vējš pakāpeniski pierims svētdien, 16. martā.
Foto: Ivars Veiliņš