8.7 °C, 3.1 m/s, 84.4 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zemenīte” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

Sākumlapa Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zemenīte” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

(amata kods 234201)

 Galvenie pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatizglītības apguvei;
  • ar prieku un degsmi radoši darboties kopā ar bērniem;
  • Uzturēt drošu, veselību un attīstību veicinošu, psiholoģiski labvēlīgu vidi  grupā  un izglītības iestādē.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “ Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” (var būt students) ;
  • prasme patstāvīgi un mērķtiecīgi plānot un organizēt savu darbu, uzņemties atbildību;
    • spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci;
    • spēja cieņpilni komunicēt ar bērniem un pieaugušajiem;
    • atbildības sajūta, precizitāte;
    • digitālās prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • amatalgu 1526 EUR mēnesī

(pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi – 40 h  nedēļā)

  •  veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: zemenite@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pirmsskolas izglītības skolotājs”.

Uzziņas pa tālruni: 63025506; 26598669