6.5 °C, 3 m/s, 94.8 %

Kontakti

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Sabiedriskais centrs
Skolotāju iela 8, Jelgava, LV-3001

Iestādes vadītāja

Egita Veinberga
Tālr.:  +371 63023409, 22018370
E-pasts: egita.veinberga@sc.jelgava.lv 

Vadītājas vietniece

Ieva Zavinska
Tālr.:  +371 29320139
E-pasts: ieva.zavinska@sc.jelgava.lv 

Sabiedrības pārvaldes speciāliste 

Žanna Novaša
Tālr.:  +371 63005467, 27839914
E-pasts: zanna.novasa@sc.jelgava.lv

Sabiedrības pārvaldes speciāliste 

Kristīne Lazdiņa
Tālr.:  +371 63005496, 29175944
E-pasts: kristine.lazdina@sc.jelgava.lv

Projekta koordinatore

Laine Damberga
Tālr.:  +371 63005527, 22549806
E-pasts: laine.damberga@sc.jelgava.lv

Biroja administratore

Ilze Batņa
Tālr.:  +371 63005468
E-pasts: ilze.batna@sc.jelgava.lv

Ēkas un teritorijas pārzine

Mārīte Kalniete
Tālr.:  +371 63005401
E-pasts: marite.kalniete@sc.jelgava.lv

Jauniešu centra vadītājs

Oskars Šulcs
Tālr.:  +371 63005443, 26750542
E-pasts: oskars.sulcs@sc.jelgava.lv

Jauniešu centra vadītāja

Beatrise Līva Steinarte
Tālr.:  +371 27097994
E-pasts: BeatriseLiva.Steinarte@sc.jelgava.lv

Jaunatnes lietu speciāliste

Zane Reinholde
Tālr.:  +371 20675536
E-pasts: zane.reinholde@sc.jelgava.lv

Jaunatnes lietu speciāliste

Krista Esmeralda Lukjanska
Tālr.:  +371 20121102
E-pasts: KristaEsmeralda.Lukjanska@sc.jelgava.lv

Jaunatnes lietu speciāliste

Laura Gasparoviča
Tālr.:  +371 63022724
E-pasts: laura.gasparovica@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbiniece

Ērika Žukauska
Tālr.:  +371 20121102
E-pasts: erika.zukauska@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbinieks

Rihards Apsītis
E-pasts: rihards.apsitis@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbiniece

Katrīna Luīze Butkus
E-pasts: Katrina-Luize.Butkus@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbiniece

Kate Laila Neimane
E-pasts: KateLaila.Neimane@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbiniece

Māra Kuzmane
E-pasts: mara.kuzmane@sc.jelgava.lv

Jaunatnes darbinieks

Igors Pustovalovs
E-pasts: igors.pustovalovs@sc.jelgava.lv