8.8 °C, 1.4 m/s, 91.2 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” (reģ. Nr. 90000074738) aicina darbā psihologu (profesijas kods 2634 01) – 1 vakance

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas izglītības pārvalde” (reģ. Nr. 90000074738) aicina darbā psihologu (profesijas kods 2634 01) – 1 vakance

Darba izpildes vieta: Jelgavas izglītības pārvalde, Svētes iela 22, Jelgava.

Darba pienākumi:

  • veikt sociālpsiholoģiskās vides, bērna intelektuālo spēju un personības izpēti;
  • sagatavot rakstisku atzinumu par izglītojamā psiholoģiskās izpētes vai konsultēšanas rezultātiem;
  • informēt izglītojamā vecākus par veiktās psiholoģiskās izpētes rezultātiem un sniegt ieteikumus izglītojamā spēju turpmākās attīstības veicināšanai;
  • sadarbībā ar mācību priekšmetu skolotājiem, izglītības iestāžu atbalsta personālu un izglītības iestādes vadību pēc nepieciešamības analizēt izglītojamā psiholoģiskās un uzvedības problēmas, izstrādāt ieteikumus problēmu risināšanai;
  • vadīt seminārus par psiholoģiski pedagoģiskiem jautājumiem pedagogiem un izglītojamo vecākiem.

Prasības kandidātiem:

  • psihologa sertifikāts izglītības un skolu psiholoģijas jomā vai klīniskās un veselības psiholoģijas jomā;
  • reģistrēts psihologu reģistrā, sertificēts;
  • prasme veikt psiholoģisko izpēti, izmantojot dažādas izpētes metodes, analizēt un interpretēt izpētes rezultātus;
  • prasme veikt psiholoģisko konsultēšanu;
  • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām;
  • prasme uzstāties publikas priekšā un labas komunikācijas prasmes;
  • labas prasmes darbā ar MS Office programmām (MS Word, MS Excel);
  • spēja noteikt prioritātes, patstāvīgi organizēt, plānot savu darbu, kā arī strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi (40 stundas);
  • mēnešalgu 1366,00 eiro (pirms nodokļu nomaksas, amats klasificēts 43.2. saimes IA līmenī, 8. mēnešalgu grupā);
  • darbu atsaucīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) līdz 2024.gada 15. aprīlim sūtīt uz e-pastu: izglitiba@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pieteikums psihologa vakancei”.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus kopš konkursa rezultātu paziņošanas brīža.