21 °C, 3.1 m/s, 43.5 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas pašvaldības policija” (Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoru (3355 14).

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas pašvaldības policija” (Reģ.Nr.90000031705) aicina darbā Satiksmes uzraudzības nodaļas inspektoru (3355 14).

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība likuma “Par policiju”  21.panta pirmās daļas prasībām;
  • vidējā izglītība un vēlme apgūt jauno;
  • teicamas latviešu valodas prasmes – C līmeņa 1.pakāpe;
  • autovadītāja apliecība un vismaz 3 gadu pieredze autovadīšanā;
  • vēlama atpūtas kuģu vadītāja apliecība;
  • laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veselības stāvoklis veicamajam darbam;
  • labas prasmes darbā ar datoru;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā.

Amata pienākumi:

  • veikt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontroli Jelgavas valstpilsētas teritorijā;
  • veikt kontroli Jelgavas valstspilsētas administratīvās teritorijas esošajos publiskajos ūdeņos;
  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu un citu normatīvo aktu ievērošanu;
  • administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana;
  • administratīvās lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Piedāvājam:

  • veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
  • iespēju strādāt summēto darba laiku;
  • sākotnējo apmācību;
  • profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu.

Piedāvātais atalgojums (bruto):

  • 987,00 EUR mēnesī;
  • uzturdevas kompensāciju 100,00 EUR mēnesī;
  • papildus Darba likumā noteiktajam obligāti piešķiramajam papildatvaļinājumam, papildatvaļinājumu atbilstoši darbinieka darba rezultātiem (piecas vai trīs darba dienas).

Pieteikuma dokumenti:

  • motivēts pieteikums;
  • dzīves un iepriekšējās darba pieredzes apraksts (CV).

Dokumentus iesūtīt elektroniski pa e-pastu personals@policija.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām: 63022251.

Jelgavas pašvaldības policija sazināsies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai.  Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus no konkursa rezultātu paziņošanas brīža.  Informācija par personas datu apstrādi skatāma pašvaldības tīmekļvietnē sadaļā “Personas datu apstrāde” paziņojumā datu subjektiem – “Personas datu apstrādes paziņojums Jelgavas valstspilsētas pašvaldības personāla atlases procesa dalībniekiem (pretendentiem)”.