21.2 °C, 3.1 m/s, 42.2 %

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Alnītis” aicina pieteikties darbā Pirmsskolas izglītības skolotāju uz noteiktu laiku

Sākumlapa Sludinājumi, vakances, nomaVakancesJelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Alnītis” aicina pieteikties darbā Pirmsskolas izglītības skolotāju uz noteiktu laiku

Darbs uz pilnu slodzi – 40 stundas nedēļā.

Darba pienākumi:

  • Organizēt mācību procesu, īstenojot pirmsskolas izglītības vadlīnijas;
  • plānot un vadīt rotaļnodarbības, sniegt atbalstu izglītojamajiem atbilstoši viņu spējām un vajadzībām;
  • veidot attīstošu mācību vidi un metodiskos materiālus;
  • atbildēt par izglītojamo dzīvību un veselību, nodrošinot izglītojamo drošību;
  • sadarboties ar izglītojamo vecākiem, grupas un iestādes personālu u.c. pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības kandidātiem:

  • Profesionālā augstākā pedagoģiskā izglītība, pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikācija vai apgūta B programma profesionālajā pilnveidē, atbilstoši spēka esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • psiholoģiska noturība un augsta atbildības sajūta;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu;
  • izcilas komunikācijas prasmes, radošums.

Mēs piedāvājam:

  • Darba līgums uz noteiktu laiku.
  • Darba atalgojums  EUR 1526,00 (bruto) mēnesī.
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Dzīves, iepriekšējā darba, profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV) sūtīt uz e-pastu: alnitis@izglitiba.jelgava.lv  ar norādi “Pirmsskolas izglītības iestādes personāls”.

Piesakoties konkursam uz vakanto amatu, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei atlases konkursa mērķim – pretendentu atlases nodrošināšanai. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jelgavas valstspilsētas pašvaldība. Personas dati tiks glabāti sešus mēnešus kopš konkursa rezultātu paziņošanas brīža.