Volejbols

Volejbols
Portāla “Jelgavas Vēstnesis” arhīvs Volejbols
Jelgavas volejbolistes kausa izcīņas finālā zaudē piecos setos

Šodien «Daugavas» sporta namā norisinājās Latvijas kausa izcīņas finālspēle sieviešu komandam, kurā tikās «Jelgava/LLU» un «RVS». Spēle bija ļoti sīva, un, lai noskaidrotu kausa ieguvējas, bija nepieciešamas divarpus stundas – piecu setu spēlē uzvarēja un trofeju ieguva Rīgas komanda.

«Biolars/Jelgava» Latvijas kausa pusfinālā zaudē piecos setos

Šovakar divas stundas un 15 minūtes garā Latvijas kausa pusfināla spēlē, kas norisinājās «Daugavas» sporta namā Rīgā, vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» piecos setos piekāpās pēdējo trīs gadu kausa ieguvējiem «Jēkabpils lūši» un izstājās no tālākās cīņas par trofeju.

Jelgavas volejbolistes izcīna vietu Latvijas kausa finālā

Sieviešu volejbola kluba «Jelgava/LLU» volejbolistes vakar aizvadīja izšķirošo Latvijas kausa pusfināla spēli, kurā ar rezultātu 3:0 (25; 21; 19) pārspēja SC «Mārupe» volejbolistes. Līdz ar to Jelgavas volejbolistes izcīnījušas vietu Latvijas kausa volejbola finālā. Fināla spēle notiks jau šosvētdien, 22. decembrī, pulksten 14.30 «Daugava» sporta namā Rīgā.

Būs amatieru sacensības volejbolā

22. decembrī Jelgavas sporta hallē norisināsies tradicionālās volejbola sacensības amatieriem «Jaungada balvas izcīņa volejbolā». Komandas pieteikties var līdz sacensību sākumam – pulksten 10 – to norises vietā.

Volejbolistes uzvar pirmajā kausa izcīņas pusfināla spēlē

Sieviešu volejbola komanda «Jelgava/LLU» trešdien Jelgavā aizvadīja pirmo Latvijas kausa pusfināla spēli un sīvā cīņā pārspēja SC «Mārupe» volejbolistes ar 3:2 (25:27, 25:16, 25:22, 22:25 un 15:11).

«Biolars/Jelgava» iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

Šovakar «Biolars/Jelgava» bez lielām grūtībām nodrošināja sev vietu Latvijas kausa pusfinālā, trīs setos ar 3:0 pārspējot Nacionālās līgas komandu «Ozolnieki».

«Biolars/Jelgava» talliniešiem uzdāvina punktu

Šodien vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» Jelgavā aizvadīja pēdējo decembra «Credit 24» meistarlīgas spēli, Zemgales Olimpiskā centra zālē uzņemot «Selver Tallin» volejbolistus. Sīvā piecu setu cīņā uzvaru izcīnīja mūsu komanda – 3:2.

«Biolars/Jelgava» piekāpjas pērnaviešiem trīs setos

Šovakar Jelgavā viesojās Pērnavas volejbolisti, kas Jelgavas sporta hallē aizvadīja «Credit 24» meistarlīgas spēli pret «Biolars/Jelgava». Uzvaru trīs setos – 3:0 – izcīnīja viesi.

Jelgavas volejbolistes izcīna vietu Latvijas kausa pusfinālā

Vakar Murjāņos aizvadīta Latvijas kausa volejbolā ceturtdaļfināla spēle, kurā volejbola kluba «Jelgava/LLU» volejbolistes ar 3:0 (17; 21; 17) uzvarēja Murjāņu volejbolistes «MSĢ». Līdz ar to Jelgavas volejbolistes ir nodrošinājušas sev vietu Latvijas kausa pusfinālā, kurā tiksies ar «Mārupes SC» volejbolistēm. Pirmā spēle notiks 11. decembrī pulksten 20 Jelgavā.

«Biolars/Jelgava» cīņu par kausu iesāk ar uzvaru

Šovakar Ozolniekos tika aizvadīta pirmā Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēle starp «Biolars/Jelgava» un Nacionālās līgas komandu «Ozolnieki». Tajā ar 3:1 uzvarēja jelgavnieki. Atbildes spēle notiks pēc nedēļas.

«Biolars/Jelgava» pakāpjas uz septīto vietu

Jelgavas vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» šodien izbraukumā ar 3:0 pārspēja Igaunijas vienību «TalTech». Izcīnītie punkti ļāva mūsu komandai turnīra tabulā pakāpties uz septīto vietu.

«Biolars/Jelgava» pret vicelīderiem – bezspēcīgi

Šovakar Jelgavas vīriešu volejbola komanda «Biolars/Jelgava» izbraukumā aizvadīja spēli pret «Credit 24» meistarlīgas vicelīderiem ««Bigbank» Tartu» un atzina viņu pārākumu trīs setos – 0:3.