5 °C, 4.4 m/s, 51.6 %

Kontakti

Kontakti

Informācijas kabinets

Tālrunis: 63048914, 63007224

E-pasts: soc@soc.jelgava.lv

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 115.kab.

 

Elita Krūmiņa– Vadītāja

E-pasts: Elita.krumina@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63007489

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 111.kab.

 

Zanda Ērmiņa– Vadītājas vietniece administratīvajos jautājumos

E-pasts: Zanda.ermina@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63048909, 26411626

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 109.kab.

 

Jeļena Laškova– Vadītājas vietniece pamatdarbības jautājumos

E-pasts: Jelena.laskova@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63012536, 26396697

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 112.kab.

 

Inese Cinovska– Vadītājas vietniece sociālo pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos

E-pasts: Inese.cinovska@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63012536, 26932717

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 112.kab.

 

Ilze Vītola– Lietvede

E-pasts: soc@soc.jelgava.lvIlze.vitola@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63007488

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 111.kab.

 

Guna Ziemele– Ģimenes atbalsta nodaļas vadītāja

E-pasts: Guna.ziemele@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63007526

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 128.kab.

 

Irina Bančuka– Rehabilitācijas nodaļas vadītāja

E-pasts: Irina.bancuka@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63048917, 25426732

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 127.kab.

 

Edīte Zvilna– Sociālās palīdzības administrēšanas nodaļas vadītāja

E-pasts: Edite.zvilna@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63048907, 29195844

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 104.kab.

 

Aiga Andersone – Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļas vadītāja

E-pasts: aiga.andersone@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63012083, 25612545

Adrese: Stacijas iela 13

 

Anita Herca– Sociālo pakalpojumu centra bērniem un Krīzes centra vadītāja

E-pasts: Anita.herca@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 29477204

Adrese: Zirgu iela 47A

 

Larisa Ronzina– Sociālās un medicīniskās aprūpes centra vadītāja

E-pasts: Larisa.ronzina@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 26415504

Adrese: Stacijas iela 13

 

Lāsma Kuļiņiča– DC”Atbalsts” un Specializēto darbnīcu vadītāja

E-pasts: Lasma.kulinica@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63026161, 22351882, 20561775

Adrese: Stacijas iela 13

 

Ieva Pētersone- DC “Integra” un DC “Harmonija” vadītāja

E-pasts: Ieva.Petersone@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 26522619

Adrese: Zirgu iela 47A

 

Iveta Purne– Grupu dzīvokļu un Naktspatversmes vadītāja

E-pasts: Iveta.purne@soc.jelgava.lv

Tālrunis: 63048921, 22351969

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, 401.kab.

 

Higiēnas centrs

Tālrunis: 63048920

Adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, (ieeja no pagalma)