7.3 °C, 4.3 m/s, 48 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē darbiniekus pilsētas ražotnēs
Jaunākās vakances: meklē darbiniekus pilsētas ražotnēs
17/01/2024

Jelgavas ražošanas uzņēmumi meklē papildspēkus: “Mitau Prefab” aicina darbā dzelzsbetona konstrukciju izgatavotāju, “Latvijas piens” izsludinājis vakanci piena produktu pārstrādātājam, “Locitech Production” meklē metinātāju, savukārt “Evopipes” piedāvā darbu preču iesaiņotājiem.

SIA “Mitau Prefab” ir saliekamo dzelzsbetona konstrukciju ražošanas uzņēmums, kurš aicina pievienoties darba komandai dzelzsbetona konstrukciju izgatavotāju. Piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 8,80 eiro stundā (bruto), bet pēc pārbaudes laika samaksa par padarīto ir no 1800 līdz 3000 eiro (bruto). Pieteikties vakancei iespējams līdz 1. februārim, nosūtot CV uz e-pastu: hr@mitauprefab.com vai zvanot pa tālruni: 26002385.

SIA “Latvijas piens” piedāvā darbu piena produktu pārstrādātājam, kura galvenie pienākumi būs darbs ar ražošanas produkciju, kā arī regulāra ražošanas telpu un iekārtu mazgāšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Šajā amatā darba devējs piedāvā atalgojumu no 1100 līdz 1800 eiro mēnesī (bruto), bet vienlaikus nodrošina arī darba apģērbu un veselības apdrošināšanu. Faktiskā darba vieta paredzēta uzņēmuma ražotnē Langervaldes ielā 7. Pieteikties vakancei iespējams, sazinoties ar uzņēmumu pa e-pastu: info@lvpiens.lv vai zvanot pa tālruni: 63013988 līdz 31. janvārim.

SIA “Locitech Production” ir metālapstrādes uzņēmums Jelgavā, kas nodarbojas ar interjera dizaina priekšmetu un mēbeļu ražošanu eksporta tirgiem. Šobrīd uzņēmums meklē papildspēkus un aicina savai komandai pievienoties metinātāju. Šajā vakancē piedāvātais atalgojums ir 7,20 eiro (bruto) stundā apmācību periodā. Tāpat šajā vakancē darba devējs nodrošina nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas, veselības apdrošināšanu pēc sešiem nostrādātiem mēnešiem un garantētu ikgadējo atvaļinājumu jūlijā. Plānotais darba laiks darba dienās ir no pulksten 7 līdz 16, bet faktiskā darba vieta – Viskaļu ielā 95. Lai pieteiktos amatam, interesenti aicināti savu CV iesūtīt uz e-pastu: personals@locitech.lv līdz 31. janvārim.

Savukārt polimēru cauruļu sistēmu ražotājs SIA “Evopipes” piedāvā darbu preču iesaiņotājiem. Paredzētie darba pienākumi ir veikt preču (plastmasas cauruļu) iepakošanas procesu pie ražošanas līnijām, organizēt darba procesu un kontrolēt komplektējošo izstrādājumu un iepakojuma materiālu esamību, kā arī veikt preču (plastmasas cauruļu) uzskaiti un izvietošanu kontroles zonā. Darba devējs piedāvā mēnešalgu no 1185  līdz 1400 eiro (bruto),  nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas, veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada uzņēmumā, iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas, kā arī iespēju strādāt dienas un nakts maiņās. Darba vieta ir Langervaldes ielā 2A. Pretendentu CV tiks gaidīti līdz 19. februārim – tos aicina iesūtīt uz e-pastu: info@evopipes.lv.

Ar vairākām aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.