17.6 °C, 8.3 m/s, 78.5 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavā noritējis “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijs ģimenēm”
Jelgavā noritējis “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijs ģimenēm”
04/06/2023

Sestdien, 3. jūnijā skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama norisinājās “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijs ģimenēm”, kas tika īstenots ESF projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” ietvaros. Dalībniekiem pasākumā tika piedāvāta iespēja piedalīties deviņās aizraujošās un izglītojošās uzdevumu stacijās par tādām tēmām kā veselīgs dzīvesveids, uzturs kā arī emocionālā labsajūta.

Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijā kopumā dalību ņēma 30 ģimenes. Piedāvātās aktivitātes bija ļoti dažādas- dalībniekiem bija gan jāmin mīklas, gan jāveido figūru piramīdas, jāšķiro pārtikas produkti pa produktu grupām kā arī jāveic vēl virkne citu aktivitāšu.

Dalībnieku mīļākā  stacija bija “Dullais zilonis”, tā dalībniekos izsauca īpaši pozitīvas emocijas. Šajā aktivitātē dalībniekam uz galvas bija jāuzliek cepure, kura bija īpaši sagatavota – tai klāt bija piešūtu zeķubikšu stara un iekša bija tenisa bumbiņa. Dalībnieku uzdevums bija nogāzt šķēršlu joslā izvietotās ūdens pudeles. Aktivitātē ar lielu prieku piedalījās kā mazi, tā lieli.

Komandas ar lielu azartu piedalījās arī stacijās, kurās bija jāveic fizisko aktivitāšu uzdevumi. Skanēja uzmundrinājuma saucieni, varēja just cik ģimenes ir saliedētas un dalībnieki atbalsta viens otru. Pasākuma beigās notika arī balvu izloze, kurā piecas ģimenes saņēma balvu kastes ar dažādiem veselīgiem gardumiem un izzinošiem materiāliem par veselīgu dzīvesveidu.

Paldies ikvienai komandai, kas piedalījās “Veselīga dzīvesveida aktivitāšu rallijā ģimenēm”. Nodarbības tiks īstenotas  Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr.9.2.4.2/16/I/085) ietvaros. Pasākuma aktivitātes nodrošināja SIA “OnPlate”.