16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

Jelgavas Mākslas skola aicina darbā sekretāri

Sākumlapa Jelgavas izglītības pārvaldeVakancesJelgavas Mākslas skola aicina darbā sekretāri

Piedāvājam:
* pilnu darba laiku – 40 stundas nedēļā;
* uz nenoteiktu laiku;
* stabilu atalgojumu – EUR 696,00. (pirms nodokļu nomaksas);

Prasības:
* labas datorprasmes,
* labas komunikācijas spējas, sadarbības prasmes;
* spēja plānot un organizēt savu darbu;
* atbildība un precizitāte;
* valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām.

Darba pienākumi:
* Sagatavot, noformēt, reģistrēt, uzskaitīt, sadalīt un nosūtīt dokumentus.
* Veidot lietas saskaņā ar lietu nomenklatūru, arhīvs;
* Kārtot lietas, izmantojot informācijas tehnoloģijas un biroja tehniku.

Pieteikties makslas@izglitiba.jelgava.lv. norādi sekretāres vakancei.
PRASMES
Valsts valodas prasme
Latviešu- augstākais līmenis C
Pilna slodze
Darbības joma
Izglītība / Zinātne
Līgums
Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku