18.5 °C, 2.8 m/s, 53.6 %

Galvenās ziņas

15. jūnijā Jelgavā iedzīvotāji Hercoga Jēkaba laukumā praktiskās nodarbībās varēs apgūt rīcību krīzes situācijās
/

15. jūnijā no pulksten 10 līdz 15 vienlaikus 14 Latvijas pilsētās, tostarp Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, notiks informatīvā diena “Bruņojies ar zināšanām”, kurā ikviens iedzīvotājs praktiskās nodarbībās varēs apgūt rīcību krīzes situācijās.

Smilšu skulptūras Pasta salā būs apskatāmas visu vasaru
/

No otrdienas, 11. jūnija, smilšu mākslas darbi Pasta salā par maksu apskatāmi visas vasaras garumā katru dienu no pulksten 10 līdz 19.

REĢISTRĒ SAVU BĒRNU: četrus un piecus gadus veci bērni varēs mācīties bez vecāku līdzmaksājuma “Ābelītē” un “Pīlādzītī”
/

Jelgavas pašvaldība ir piesaistījusi Eiropas Sociālā fonda finansējumu projektam “Atbalsts privātā pirmsskolas izglītības pakalpojuma iegādei”. Tas paredz iespēju bērniem, kuri dzimuši 2019. un 2020. gadā un šobrīd reģistrēti rindā uz pašvaldības bērnudārzu, no 1. septembra apgūt pirmsskolas izglītības programmu bez vecāku līdzfinansējuma divos privātajos bērnudārzos – “Ābelītē” un “Pīlādzītī”. Pašvaldība vecākus aicina piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu viņu gatavību iesaistīties projektā un savam bērnam izvēlēties vienu no šiem bērnudārziem.

Aicina atsaukties Jelgavas mazo Jāņu un Līgu vecākus
/

20. jūnijā pulksten 14 bērnu rotaļu un atpūtas pilsētiņā Uzvaras parkā notiks tradicionālais mazo jelgavnieku sveikšanas pasākums “Mūs gaida, mēs nākam”, kurā pilsētas karotīti saņems bērniņi, kuri nākuši pasaulē no šā gada 16. marta. Pasākumam aicināti pieteikties arī tie mazie jelgavnieki, kuru dzimšana reģistrēta citās dzimtsarakstu nodaļās Latvijā, un pilsētas Jāņi un Līgas, kuri nākuši pasaulē no pagājušā gada vasaras saulgriežiem.