9.7 °C, 2.9 m/s, 73.8 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret līderi
FK „Jelgava” piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret līderi
29/07/2014

28.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas čempionātā tikās futbola klubi „Jelgava” un Rīgas „Skonto”. 22. kārtas spēlē jelgavnieki pirmajā puslaikā neizmantoja divas iespējas, bet mača noslēguma daļā pretinieku spēlētājs Edgars Jermolajevs izmantoja vienu no retajām iespējām, radot lielu sarūgtinājumu visiem jelgavnieku atbalstītājiem. Rezultāts – 0:1.

Ar čempionāta līdervienību pirms šīs spēles FK „Jelgava” bija spēlējuši trīs reizes – 0:3 un 1:1 Virslīgā, bet Latvijas kausa finālā pretinieki pēc pamatlaikā izspēlētā 0:0 apspēlēti pēcspēles sitienu sērijā. Jelgavnieki nebija zaudējuši jau 11 spēles pēc kārtas Virslīgas turnīrā.

Nākamā spēle sestdien, 2.augustā, pulksten 17 Daugavpilī pret Bērnu Futbola centru.