7.2 °C, 1.1 m/s, 89.4 %

Sākumlapa JaunumiVeiksmīgi iesāk Latvijas kausa izcīņu
Veiksmīgi iesāk Latvijas kausa izcīņu
27/10/2016

Latvijas kausa izcīņu veiksmīgi iesākusi Haralda Vasiļjeva vadītā “Zemgale/LLU”, kas viesos atkal aizvadīja grūtu spēli pret gados jaunajiem HS “Rīga” hokejistiem, bet trešo reizi sezonā izcīnīta minimāla uzvara – 2:1. Pa vārtiem Jānim Bērziņam un Raivim Kurņīginam.

Latvijas kausa izcīņa hokejā pēc ilgāka pārtraukuma tika atjaunota pagājušajā jubilejas 80. sezonā, kad Jelgavas hokejisti aizcīnījās līdz pusfinālam, kur divās spēlēs bez reālām cerībām zaudēja topošajai turnīra uzvarētājai “Mogo”. Šosezon kausa izcīņā Jelgavas komanda iesaistās no ceturtdaļfināla barjeras, kur pretī stājas HS “Rīga”. Pret vienu no Latvijas čempionāta apakšgala komandām šogad bija aizvadītas jau divas spēles, kurās izcīnītas minimālas uzvaras.

Atbildes spēle starp abām komandām tiks aizvadīta 23. novembrī Jelgavā. Uzvarētāju noskaidros divu spēļu summā. Šī pāra spēcīgākā komanda pusfinālā spēlēs pret HK “Mogo” un “Liepāja juniors” pāra uzvarētāju. Interesanti, ka pirmajā spēlē liepājnieki uzvarēja ar šokējušo 5:2.