Jelgavnieks pirmajā startā pasaules čempionātā uzrāda sezonas labāko laiku

20.08.2019.
Šodien, 20. augustā, Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā sākās FINA pasaules junioru čempionāts peldēšanā 50 metru baseinā. Pirmo startu šodien aizvadīja arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēknis Didzis Rudavs. Viņš 100 metru brasa peldējumā uzrādīja šīs sezonas labāko laiku un 79 peldētāju konkurencē ierindojās 41. vietā. Lasīt vairāk

Jelgavnieks Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā paliek otrais

20.08.2019.
Jelgavas mototriālists Andris Grīnfelds nedēļas nogalē startēja Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā, kas notika Vidrižos. Pirmo reizi braucot šajā trasē, jelgavnieks savā "E2" klasē izcīnīja 2. vietu, bet Latvijas čempionāta kopvērtējumā joprojām saglabā līdera pozīciju. Lasīt vairāk

Airētāji no Latvijas čempionāta pārved septiņas medaļas

19.08.2019.
  • 5
Nedēļas nogalē Jūrmalā aizvadīts Latvijas čempionāts akadēmiskajā airēšanā pieaugušajiem. Latvijas čempiona titulu vieniniekos izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Jānis Timbors, kurš kopā ar Specializētās airēšanas sporta skolas airētāju Ģirtu Sokolovu izcīnīja arī čempiona titulu pārairu divniekos. Lasīt vairāk

Gatavojas pasaules čempionātam

16.08.2019.
Šonedēļ Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēknis Didzis Rudavs aizvada nometni Horvātijā, gatavojoties startam FINA pasaules junioru čempionātam peldēšanā, kas sāksies nākamnedēļ. Lasīt vairāk

Jelgavnieki startē "Bigbank Skrien Latvija" Kuldīgas pusmaratonā

15.08.2019. Sporta servisa centrs
Nedēļas nogalē Kuldīgā tika aizvadīts skriešanas seriāla “BigBank Skrien Latvija” 6. posms, kurā startēja 6 skrējēji no Jelgavas Sporta servisa centra komandas . Lasīt vairāk

"Piena, Maizes un Medus svētku" 3x3 basketbola turnīrs

Sestdien, 31.augustā, Jelgavā atkal varēs sajust svētku garšu, kad pilsēta deviņpadsmito reizi vienkopus pulcēs "Vispārējo Latvijas Piena, Maizes un Medus svētku" dalībniekus un piedāvās plašu svētku programmu. Lasīt vairāk

Jelgavas sportistiem panākumi Baltijas čempionātā akadēmiskajā airēšanā

13.08.2019. Sporta servisa centrs
  • 7
No 9. līdz 10. augustam Jūrmalā tika aizvadīts Baltijas čempionāts akadēmiskajā airēšanā, kurā piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstu komandas. Latvijas valsts izlasē startēja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, kuri komandu kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu. Lasīt vairāk

Jelgavnieks Andris Grīnfelds uzvar pirmajās Latvijas hard enduro sacensībās

09.08.2019.
Tukuma novada Zentenes pagasta Dzirciemā aizvadītas pirmās hard enduro sacensības Latvijā "Rocketbiker Enduro 2019". 76 dalībnieku konkurencē pārliecinošu uzvaru šajās sacensībās izcīnīja jelgavnieks mototriālists Andris Grīnfelds. Lasīt vairāk

Šovasar notiks vēl divi "Basta football" turnīri

06.08.2019.
Kopš jūnija Jelgavā divas reizes mēnesī notiek futbola sacensības "Basta football", kuru mērķis ir radīt jauniešiem iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Šovasar paredzēti vēl divi turnīri – 8. un 22. augustā. Sacensību sākums – pulksten 16, bet dalībnieku reģistrācija pasākuma norises vietā, Jelgavas pamatskolas "Valdeka" - attīstības centra sporta laukumā... Lasīt vairāk

Jelgavnieki palīdz Latvijai uzvarēt Baltijas komandu čempionātā

05.08.2019.
Brīvdienās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Baltijas U-18 komandu čempionāts vieglatlētikā, kurā mūsu valsts izlase ar jelgavniekiem Māru Annu Zīverti un Ričardu Alanu Kļaviņu sastāvā pēc 15 gadu pārtraukuma izcīnīja uzvaru. Ričards Alans čempionātā rādīja augstvērtīgu sniegumu – viņš izcīnīja Baltijas čempiona titulu 100 metru skrējienā, uzstādot... Lasīt vairāk

Iesāc augustu ar "Basta floorball"!

01.08.2019.
Šodien, 1. augustā, Jelgavas 5. vidusskolas sporta laukumā notiks kārtējās florbola sacensības "Basta floorball". Sacensībās aicināti piedalīties interesenti no 7 līdz 25 gadu vecuma. Turnīrs sāksies pulksten 16, bet dalībnieku reģistrācija pasākuma norises vietā notiks no pulksten 15. Lasīt vairāk

Jelgavnieki akadēmiskajā airēšanā Lielupē izcīna četrus sudrabus

30.07.2019.
Nedēļas nogalē Lielupē norisinājās Jelgavas atklātais jaunatnes čempionāts akadēmiskajā airēšanā, kurā Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi izcīnīja četras sudraba medaļas. Šogad sacensības Jelgavā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – 100. Pēdējos trīs gados sacensībās piedalījušies 70 līdz 80 dalībnieku. Lasīt vairāk