11 °C, 2.2 m/s, 70.5 %

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “Jelgava/LLU” Latvijas līgas čempionātā
16/01/2019

15.janvārī BK “Jelgava/LLU” izbraukumā tikās ar BK “Bauskas BJSS/SC Mēmele” un izcīnīja uzvaru ar 106:73!

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, tomēr jelgavnieki drīz pārņēma spēles vadību un ceturtdaļu noslēdza ar 18:10, gūstot 8 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā BK “Jelgava/LLU” savu pārsvaru palielināja līdz plus 11 – 44:33. Savukārt, trešajā ceturtdaļā Jelgavas komanda pārtraukumā devās ar plus 12 – 71:59. Arī pēdējā ceturtdaļā jelgavnieku pārsvars turpināja augt un spēles noslēgumā sasniedzot plus 33 – 106:73.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija Kalvis Krūmiņš ar 20 punktiem, 19 punktus ieguva Reinis Avotiņš, 18 – Armands Seņkāns. K.Kalvis šajā spēlē otro reizi šajā sezonā sasniedza “triple double” (spēlē izcīnīti 20 punkti, 12 piespēles un 10 atlēcošās bumbas). Komandai šajā spēlē palīdzēja arī Uldis Feldmanis, kurš laukumā atgriezās pēc traumas.

Nākošā spēle BK “Jelgava/LLU” būs 22. janvārī plkst. 20.00 izbraukumā pret BK ”Ķekava”.

Šī gada pirmā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” tika aizvadīta 7.janvārī, uzņemot BK “Gulbenes bukus”. Spraigā cīņā jelgavnieki piekāpās viesiem ar rezultātu – 75:82.

Abas komandas spēli iesāka līdzīgi un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 17:18 BK “Gulbenes buki” labā. Lai gan spēles otrajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās pārņemt vadību, dažas minūtes līdz ceturtdaļas beigām viesiem izdevās atgūt iniciatīvu un ceturtdaļu noslēdza ar 10 punktu pārsaru – 33:43. Trešajā ceturtdaļā BK ”Jelgava/LLU”spēlētāji saņēmās un noslēdza to vadībā – 63:60. Spēles pēdējā ceturtdaļā vairāk veiksmes bija visu pusē un – spēle noslēdzās ar 75:82 “Gulbenes buku” labā.

Jelgavas komandas labā rezultatīvākais spēlētājs ar 20 punktiem bija Andris Justovičs, 14 punktus guva Armands Seņkāns, 13 punktus – Jānis Bērziņš.

11.janvārī BK “Jelgava/LLU” Jelgavas sporta hallē tikās ar Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas turnīra tabulas līderi BK “Kandava/Compor” un spraigā cīņā piekāpās ar rezultātu 76:82.

Spēles pirmo ceturtdaļu jelgavnieki noslēdza iedzinējos 11:18. Otrajā ceturtdaļā BK “Jelgava/LLU” spēlētāji saņēma četras komandas piezīmes, spēles gaitā viņiem izdevās pietuvoties ar rezultātu 20:22, tomēr puslaiks noslēdzās ar rezultātu 37:45 BK “Kandava/Compor” labā. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 50:61 viesu labā. Savukārt ceturtajā ceturtdaļā jelgavnieki cīnījās līdz galam, bet spraigā cīņā tomēr neizdevās atgūt 6 punktu iztrūkumu un spēle noslēdzās ar rezultātu 76:82.

Rezultatīvākais spēlētājs ar 30 izcīnītiem punktiem bija Jānis Bērziņš, 17 punktus guva Andris Justovičs, 11 – Armands Seņkāns.

Informācija: Jelgavas Vēstnesis,  Sporta servisa centrs