4.7 °C, 2.6 m/s, 90.8 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
19/12/2018

14.decembrī BK “Jelgava/LLU” aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta 2.posma pirmo spēli, kurā ar 96:85 pārspēja BK “Saldus”.

Pirmājā ceturtdaļā divus tālmetienus un vienu divpunktnieku izdevās realizēt BK “Jelgava/LLU” spēlētājam Kasparam Neimanim, tomēr ceturtdaļa noslēdzās ar 28:24 BK “Saldus” labā.

Otrās ceturtdaļas otrajā pusē laukumā pilnībā dominēja mājinieki, kas dodoties pārtraukumā atradās vadībā ar 49:43. Trešā ceturtdaļā jelgavnieki spēja noturēt pretiniekus drošā attālumā, iekrājot 10 punktu pārsvaru. Ceturtdaļa noslēdzās ar 70:61 jelgavnieku labā.

Pēdējā ceturtdaļā divus tālmetienus realizēja Jānis Bērziņš, ļaujot jelgavniekiem savu pārsvaru palielināt jau par +12. Tomēr uz spēles izskaņā Saldus komanda saņēmās un pietuvojās līdz –5. Jelgavniekiem izdevās noturēt pārsvaru – spēle noslēdzās ar 96:85.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija J.Bērziņš ar 21 gūtu punktu, 16 punkti – Kasparam Neimanim, 13 – Armandam Seņkānam.

Nākamā spēle BK ”Jelgava/LLU” būs izbraukumā 21. decembrī plkst. 20.00 pret BK “Valmiera Glass/ViA 2”.

Iepriekšējā spēle

30.novembrī BK “Jelgava/LLU” Jelgavas sporta hallē aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas B apakšgrupas pirmā apļa pēdējo spēli, ar rezultātu 115:68 uzveicot “BJBS Rīga/KP BA/DSN” komandu. Tādējādi jelgavnieki 2. kārtā sev nodrošināja vietu starp tām spēcīgākajām komandām, kas turpinās cīņu par LBL2 čempionu titulu.

Spēlē pret rīdziniekiem mājinieki jau pirmo ceturtdaļu iesāka ļoti apņēmīgi (25:8). Otro ceturtdaļu rīdzinieki iesāka veiksmīgāk. Ceturtdaļas vidū jelgavnieki bija sasnieguši piezīmju normu, kā rezultātā pretinieki pēc katra mūsu pārkāpuma varēja izpildīt soda metienus. Neskatoties uz to, otrajā ceturtdaļā “Jelgava/LLU” basketbolisti uzbruka ar augstu precizitāti un jau pēc puslaika bija iekrājuši 36 punktu pārsvaru. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 61:25.

Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 81:47 jelgavnieku labā. Savukārt, ceturtās ceturtdaļas sākumā abas komandas sāka spēlēt pēc līdzīgas shēmas. Izpildot tālo piespēli, sekoja metiens pa grozu. Nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām jelgavnieki pārsniedza simts punktu robežu. Bet par skatāmu spēles noslēgumu parūpējās Toms Bitītis – pēdējās 15 sekundēs viņš pārķēra bumbu un ietrieca to grozā no augšas. Spēle noslēdzās ar 115:68 jelgavnieku labā.

Rezultatīvākie spēlētāji šajā spēlē : Andris Justovičs ar 28 punktiem. Tomam Bitītim un Salvim Mētram – pa 23 punktiem, Jānim Bērziņam – 11 punkti.

BK “Jelgava/LLU” būs divu nedēļu pārtraukums, kurā spēlētājiem jāsadziedē traumas un jāpiestrādā pie fiziskās formas un taktiskajām lietām.

Informācija: Jelgavas Vēstnesis,  Sporta servisa centrs