5.9 °C, 0.9 m/s, 94.2 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
14/11/2018

13.novembrī tika aizvadīta Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēle, kur BK “Jelgava/LLU” izbraukumā pret “Biznesa augstskolu “Turība”” izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 100:81!

Jau spēles sākumā jelgavnieki izvirzījās vadībā. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:25, bet puslaika pārtraukumā komandas devās ar 51:38. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieku pārsvars palielinājās līdz plus 19 punktiem (77:58), bet spēle noslēdzās ar 100:81 Jelgavas komandas labā.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija Kaspars Neimanis ar 23 punktiem (kurš ceturtajā ceturtdaļā guva 11 punktus pēc kārtas) 17 punktus guva Andris Justovičs, 16 – Armands Seņkāns, 15 – Salvis Mētra, 13 – Jānis Bērziņš.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 16. novembrī plkst.20.00 izbraukumā pret BK “Līvānu stikls”.

Iepriekšējā spēle

10.novembra izbraukuma spēlē Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā zaudējumu piedzīvojusi BK “Jelgava/LLU” komanda, kas atzina BK “Ventspils Augstskola” pārākumu ar 87:94.

Spēles sākums veiksmīgāks bija jelgavniekiem, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar 24:20. Otrajā ceturtdaļā ventspinieki atguva punktu deficītu un izvirzījās vadībā ar 49:42. Pēc pārtraukuma BK “Jelgava/LLU” komandai četrus punktus izdevās atspēlēt – 67:70 –, taču pamatlaika pēdējā ceturtdaļā produktīvāk laukumā darbojās Ventspils basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 94:87.

Rezultīvākie spēlētāji BK “Jelgava/LLU” rindās bija Toms Bitītis un Andris Justovičs ar 17 punktiem, Jānis Bērziņš un Kalvis Krūmiņš guva 12 punktus, 10 punkti un 11 atlecošās bumbas – Armandam Seņkānam.

Nākamā spēle Jelgavas basketbolistiem paredzēta 13. novembrī plkst.18.00, kad viesos būs jātiekas ar BK “Biznesa augstskola “Turība”” komandu.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs