5.9 °C, 0.9 m/s, 94.2 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
07/11/2018

6.novembrī Jelgavas sporta hallē BK “Jelgava/LLU” Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē uzņēma BK “RSU”, pārspējot pretiniekus ar 82:69.

Jau spēles sākumā mājinieki izvirzījās vadībā. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 22:17, bet puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 52:33. Trešajā ceturtdaļā viesiem izdevās starpību nedaudz samazināt – 65:53, bet spēle noslēdzās ar 82:69 Jelgavas komandas labā.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava/LLU” komandā šajā spēlē bija Armands Seņkāns ar 15 punktiem, Jānis Bērziņš un Toms Bitītis guva 13 punktus, Kaspars Neimanis 12 punktus.

Šajā sezonā šī bija komandu otrā tikšanās reize un interesanti, ka arī pirmā spēle noslēdzās ar tieši tādu pašu rezultātu 82:69 jelgavnieku labā!

Nākošā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 10. novembrī plkst.17:00 izbraukumā pret BK “Ventspils Augstskola”.

Iepriekšējā spēle

2.novembrī Jelgavas sporta hallē BK “Jelgava/LLU” uzņēma BK “Līvānu stikls” komandu un atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 86:87.

Pirmājā ceturtdaļā vadībā izvirzījās viesi un noturēja pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām, to noslēdzot ar rezultātu 20:21 BK “Līvānu stikls” komandas labā. Otro ceturtdaļu mājiniekiem izdevās noslēgt ar četru punktu pārsvaru – 43:39. Trešās ceturtdaļas vidū viesi atkal pārņēma vadību un pārtraukumā gāja ar 60:67 Līvānu komandas labā. Pēdējo ceturtdaļu jelgavnieki saņēmās un trīs minūtes pirms spēles beigām izlīdzināja rezultātu, tomēr viesi nepadevās. 49 sekundes pirms spēles beigām, kad rezultāts bija 85:87 viesu labā – BK “Jelgava/LLU” spēlētājs Andris Justovičs izpildīja divus soda metienus, no kuriem viens bija neprecīzs. Spēle noslēdzās ar rezultātu 86:87 Līvānu komandas labā.

Jelgavas komandas rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Armands Seņkāns ar 18 punktiem, 13 punktus ieguva Kalvis Krūmiņš, 12 – A.Justovičs.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs