0.5 °C, 1 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
10/12/2018

8.decembra Optibet hokeja līgas spēlē HK “Zemgale/LLU” Jelgavas Ledus hallē ar 3:2 guva uzvaru pār HK “Mogo”.

Spēles rezultātu atklāja HK Zemgale/LLU, kad pirmā puslaika 9. minūtē vārtus guva uzbrucējs Raivis Kurņigins (Nr.13). Pirmā perioda izskaņā pretiniekiem gan izdevās rezultātu izlīdzināt un tas noslēdzās ar rezultātu 1:1. Otrajā trešdaļā jelgavnieki realizēja divus vairākumus – komandas otros vārtus guva uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8), trešos vārtus guva uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19). Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 3:1 mājinieku labā. Trešajā trešdaļā jelgavnieki vairākumā pieļāva kļūdu un ļāva pretiniekiem vienus vārtus atgūt, kā rezultātā spēle noslēdzās 3:2 jelgavnieku labā.

Zemgale/LLU – Mogo 3:2 (1:1; 3:1; 3:2)

Nākamā spēle HK “Zemgale/LLU” būs 11. decembrī pulksten 19:00 izbraukumā pret HK “Prizma”.

Informācija : Jelgavas pilsēta, Sporta servisa centrs