Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas komandai mājas spēle piektdien
Jelgavas komandai mājas spēle piektdien
07/05/2018

Jelgavas komandai mājas spēle piektdien – 11.maijā.

Svētdien, 6.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 6.kārtas noslēdzošā spēle, kurā savā starpā tikās mājinieki FK “Jelgava” un viesi FK “Metta/Latvijas Universitāte”. Ap 600 skatītāju klātbūtnē, abas komandas spēlē guva pa vārtiem un cīņu noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 1:1. Vārtus Jelgavas komandas labā guva Alans Siņeļņikovs.

Nākamo SynoTip kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 11.maijā Zemgales Olimpiskā centrā. Jelgavnieki mājas spēlē uzņems FK “Valmiera Glass/ViA”, spēles sākums pulksten 17.00

Iepriekšējās spēles

Pēc neveiksmīga čempionāta ievada komandas treneru štābs ar krievu speciālistu Raviļu Sabitovu priekšgalā izšķīrās par nopietnām sastāva izmaiņām. Jāņa Krūmiņa vietu vārtos ieņēma Mārcis Melecis, kurš spēle pret “Mettu” piedzīvoja savu Virslīgas debiju. Aizsardzības līnijā atgriezās diskvalifikāciju izcietis Sigits Olberkis, bet kreisās malas aizsarga pozīcīja pirmo reizi šosezon spēlēja Alans Siņeļņikovs. Pamatsastāvā pirmo reizi devās krievu leģionārs Ņikita Koļajevs.

Pirmo sezonas spēli ZOC stadionā 6.maijā aktīvāk sāka viesi, kuri centās veidot uzbrukumus caur ātro labās malas aizsargu Kabelo Seribu. Vienā no epizodēm ar aizsargiem nesapratās M.Melecis, izlaižot bumbu uz stūra sitienu. Standarts atkal izrādījās liktenīgs “Jelgavai” – pēc centrējuma Ņikita Ivanovs ar galvu ieraidīja bumbu apakšējā stūrī (0:1). Tuvāk puslaika vidusdaļai iniciatīvu savās rokās savāca jelgavnieki, atzīmējoties ar dažiem ne pārāk bīstamiem sitieniem no vidējās distances.

22.minūtē par spēli ar roku tika piešķirts soda sitiens tuvu “Mettas” vārtiem. Pie bumbas stājās A.Siņeļņikovs, ar kura sitienu talantīgais vārtsargs Dāvis Ošs galā netika (1:1). Jelgavas vienība turpināja daudz uzbrukt, taču nopietnus draudus pie pretinieku vārtiem organizēt neizdevās. Puslaika galotnē aktivizējās viesi, taču bīstamākā situācija radās jelgavniekiem – 45.minūtē Alans Siņeļņikovs pa kreiso malu ieskrēja soda laukumā un ar spēcīgu sitienu norībināja vārtu pārliktni.

Pēc pārtraukuma komandas sāka spēlēt uzmanīgāk, vārtu gūšanas situācijām veidojoties krietni retāk. 51.minūtē skaistu izspēli ar sitienu nedaudz pāri vārtiem noslēdza A.Siņeļņikovs. Jāatzīst, ka vienīgā vārtu autors bija aktīvākais “Jelgavas” komandas sastāvā, taču pilnu spēli kapteinis aizvadīt nevarēja, tiekot nomainītam otrā puslaika vidū. Spēles galotnē abas vienības centās izraut uzvaru, tomēr rezultāts tā arī neizmainījās. 1:1 rezultāts tika fiksēts devīto reizi abu komandu savstarpējo spēļu vēsturē.

FK “Jelgava” – FK “Metta/LU” 1:1 (1:1)

Vārti: Siņeļņikovs 22′ – Ivanovs 6′

Jelgava: Melecis – Siņeļņikovs (Jermolajevs), Širjajevs, Olberkis, Staļģis, Grigarāvičs – Nakano (Rafaļskis) – Kurtišs, Lazdiņš, Kozlovs – Koļajevs (Krušatins)

Ar FK “Jelgava” pilnu spēļu grafiku var iepazīties ŠEIT . FK “Jelgava” 2018.gada sezonas sastāvs: