Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekiem cīnās LČ pusfinālā!
Jelgavniekiem cīnās LČ pusfinālā!
02/04/2018

Jelgavniekiem cīnās LČ pusfinālā! Otrā spēle 5.aprīlī!

Šī gada 31.martā Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) startēja Latvijas volejbola čempionāta pusfinālsērija, kur pirmajā spēlē Jelgavas vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava” piecu setu cīņā ar rezultātu 2:3 piekāpās galvaspilsētas volejbolistiem no “RTU/Robežsardze”. Mājas laukumā šoreiz vienu no labākajām spēlēm sezonā aizvadīja Jevgēņijs Vjatkins, kurš guva 22 punktus.

Otro LČ pusfināla spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs aizvadīs Rīgas 49.vidusskolas sporta zālē, kur jelgavnieki šoreiz mēģinās pārspēt rīdzeniekus. Spēles sākums paredzēt pulksten 19.00

VK “Biolars/Jelgava” neaizvada labāko sezonu – tās pirmajā pusē neizdevās sasniegt Latvijas kausa izcīņas finālu, bet Baltijas volejbola līgā regulārajā turnīrā iegūta astotā vieta 14 komandu konkurencē, kas sniedza iespēju piedalīties izslēgšanas turnīrā, tomēr jau pirmajā kārtā bez variantiem zaudēts vienai no turnīra galvenajām favorītēm Sārēmā komandai.

31.marta spēles pirmais sets ātri vien parādīja, ka šajā spēlē gaidāma ļoti līdzīga rezultāta attīstība un kaut ko prognozēt nav iespējams. Galvaspilsētas volejbolisti nedaudz labāk spēlēja blokā, kā rezultātā spēles pirmajā setā sagādāja Jelgavas komandai zaudējumu ar rezultātu 23:25. Otrajā setā pilnībā pajuka jelgavnieku spēle un laukumā bija maz lietu, kas izdevās, tādējādi piedzīvots graujošs zaudējums ar 14:25.

Pēc šāda pavērsiena “Biolars/Jelgava” spēja saņemties un krietni uzlaboja savu sniegumu laukumā. Trešā seta izskaņa gan vienalga bija saspringta, tomēr mājinieki nodemonstrēja aukstasinību, izcīnot panākumu ar 25:23. Ceturtajā setā jelgavnieki turpināja darboties pārliecinoši, uzvarēja ar 25:21, un cīņa nonāca līdz izšķirošajam piektajam setam, kurš bija trillera cienīgs, bet diemžēl ar rīdziniekiem patīkamu iznākumu – 15:17.

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: K.Upenieks