Sākumlapa JaunumiSportsVĪRIEŠU VOLEJBOLA KLUBS “BIOLARS/JELGAVA”
VĪRIEŠU VOLEJBOLA KLUBS “BIOLARS/JELGAVA”
30/03/2018

Jelgavniekiem 31.martā Latvijas čempionāta pusfināla spēle!

Baltijas volejbola meistarlīgas “Credit 24” sezona noslēgusies volejbola kluba “Biolars/Jelgava” spēlētājiem, kuri 17.martā Igaunijā arī ceturtdaļfināla atbildes spēlē piekāpās regulārās sezonas spēcīgākajai komandai “Saaremaa” VK. Rezultatīvākais Jelgavas komandas sastāvā bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš izcēlās ar desmit gūtiem punktiem.

Jelgavas vīriešu volejbola komandai “Biolars/Jelgava” atlikušajā sezonas daļā vēl priekšā cīņa par Latvijas čempionāta medaļām – pusfinālsērijas pirmā spēle paredzēta piektdien, 31.martā pret “RTU/Robežsardzi”. Spēles sākums Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) pulksten 16.00.

Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas turnīrā šosezon piedalījās 14 komandas, no kurām astoņas garantēja vietu ceturtdaļfinālu, un jelgavnieki kā pēdējie iekļuva play-off turnīrā, ko kopumā sasniedza trīs Latvijas un piecas Igaunijas komandas. Astotā vieta nozīmēja tikšanos ar regulārā turnīra spēcīgāko komandu “Saaremaa” VK, pret kuru savstarpējās spēlēs šosezon jau bija piedzīvoti divi zaudējumi un kuri bija izteikti favorīti ceturtdaļfinālā.

Lai būtu kādas cerības parūpēties par pārsteigumu, bija jāaizvada laba spēle Jelgavā, taču tas neizdevās, un viesi ZOC uzvarēja ātrāk nekā pusotrā stundā trīs setu spēlē. Pēc šādas pirmās spēles varēja gaidīt kaut kādu atslābumu no Igaunijas komandas, taču savā laukumā igauņi demonstrēja profesionālu attieksmi un atkal jelgavniekiem neatstāja nekādus variantus – 15:25, 21:25, 16:25.

Rezultatīvākais Jelgavas komandas sastāvā bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, kurš izcēlās ar desmit gūtiem punktiem. Pieci punkti Kārlim Volodinam, bet pa četriem pievienoja Gatis Slavēns un Aivis Āboliņš.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: K.Upenieks